Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Tylko u nas: Nowy program TVP. Ujawniamy WSZYSTKIE gwiazdy! Wśród nich Górniak, Kubicka i Urbańska
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 06.09.2023 17:09

Tylko u nas: Nowy program TVP. Ujawniamy WSZYSTKIE gwiazdy! Wśród nich Górniak, Kubicka i Urbańska

Rytmy Dwójki – lista uczestników i prowadzący, fot. KAPIF
Rytmy Dwójki – lista uczestników i prowadzący, fot. KAPIF

“Rytmy Dwójki” to nowy program TVP. Jako pierwsi ujawniamy całą listę gwiazd i prowadzących. Wśród nich są Edyta Górniak, Sandra Kubicka i Natasza Urbańska. A to tylko wierzchołek góry lodowej.

Rytmy Dwójki. Zasady nowego programu TVP

Już w połowie września na TVP2 rozpocznie się emisja nowego programu muzycznego “Rytmy Dwójki”. Show nadawane będzie w każdy piątek o godz. 22.10. Celem formatu będzie wybranie najpiękniejszej polskiej piosenki i to od czasów międzywojennych.

W każdym z epizodów pojawiać będzie się osiem gwiazd, które w duecie z uczestnikami programów “The Voice of Poland”, “Szansa na sukces” oraz “Tak to leciało!” wykonywać będą znane i kochane przez Polaków utwory.

"Doda. Dream Show". Tak Dariusz Pachut mówił o Dodzie w programie. Wystarczyło kilka zdań, by ją podsumować Tylko u nas: Zapytaliśmy Dorotę Gardias o wsparcie dla Dody. Oto jej reakcja

Rytmy Dwójki. Prowadzący program

W każdym z odcinków “Rytmów Dwójki” publiczność decydować będzie o tym, jaka piosenka okazała się być najlepszą w programie. W finale o wyborze największego przeboju zadecydują zaś widzowie.

Naszej redakcji udało się dotrzeć do osoby związanej z nowym show TVP. Dzięki temu dowiedzieliśmy się m.in. kto pełnić będzie rolę gospodarzy nowej propozycji rozrywkowej państwowego medium. Stacja stawia na piękne prezenterki:

Iza Krzan i Sandra Kubicka zostały prowadzącymi. To ich powrót z nowym programem, bo w tej roli sprawdziły się świetnie już w swoich shows „Kamper Polska” oraz „Love Me Or Leave Me” – zdradziła Światu gwiazd osoba z planu.

Izabella Krzan.png
Izabella Krzan poprowadzi “Rytmy Dwójki”, fot. KAPiF
Sandra Kubicka.png
Sandra Kubicka poprowadzi “Rytmy Dwójki”, fot. KAPiF

Rytmy Dwójki. Lista gwiazd. Kto występuje?

Kto będzie występował w “Rytmach Dwójki” jako gwiazdy programu? Lista zawiera nazwiska największych postaci rodzimej sceny muzycznej. Już teraz wiadomo, że wybór “najpiękniejszej polskiej piosenki” będzie niezwykle trudny.

Wśród uczestników wystąpią Marek Piekarczyk, Łukasz Drapała, Natasza Urbańska, Lanberry, Tomson z Baronem, Alicja Węgorzewska i Edyta Górniak, o której już teraz za kulisami mówi się, że będzie największą gwiazdą widowiska – przekazała nam osoba związana z “Rytmami Dwójki”.

Świat Gwiazd ustalił także, że w show pojawi się Marek Sierocki.

Będzie prezentował historie piosenek, które zaśpiewają uczestnicy – dodaje nasze źródło.

“Rytmy Dwójki” będą nowym hitem TVP?

Alicja Węgorzewska.png
Alicja Węgorzewska wystąpi w “Rytmach Dwójki” TVP, fot. KAPiF
Baron i Tomson.png
Baron i Tomson wystąpią w “Rytmach Dwójki” TVP, fot. KAPiF
Edyta Górniak.png
Edyta Górniak wystąpi w “Rytmach Dwójki” TVP, fot. KAPiF
Lanberry.png
Lanberry wystąpi w “Rytmach Dwójki” TVP, fot. KAPiF
Marek Piekarczyk.png
Marek Piekarczyk wystąpi w “Rytmach Dwójki” TVP, fot. KAPiF
Natasza Urbańska.png
Natasza Urbańska wystąpi w “Rytmach Dwójki” TVP, fot. KAPiF
Łukasz Drapała
Łukasz Drapała wystąpi w “Rytmach Dwójki” TVP, fot. KAPiF