Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Nowy polski serial "Sortownia" wywoła u widzów skrajne emocje. Kiedy premiera i kogo zobaczymy w obsadzie?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.04.2023 22:32

Nowy polski serial "Sortownia" wywoła u widzów skrajne emocje. Kiedy premiera i kogo zobaczymy w obsadzie?

Andrzej Chyra
KAPiF

“Sortownia” to nowy wstrząsający serial czerpiący pełnymi garściami z konwencji thrilleru. Gwiazdorska obsada, w której prym wiedzie Andrzej Chyra z pewnością przyciągnie przed telewizory mnóstwo widzów. 

Twórcy zapowiadają swoją produkcję jako trzymającą w napięciu do ostatnich momentów. Akcja, osadzona w jednym z warszawskich szpitalnych oddziałów ratunkowych, ma wciągnąć widza w wir zaskakujących zwrotów akcji. 

"Sortownia". Nowy serial Polsatu i Canal+ już wkrótce

“Sortownia” to ośmioodcinkowy obraz, który już wkrótce podziwiać będzie można w serwisie Polsat Box Go, a także w Canal+ Online i na antenie Canal+ Premium. Jego twórczynią jest Anna Kazejak, odpowiedzialna za świetnie przyjętą dwa lata temu “Szadź”

Historia rozgrywa się na warszawskim szpitalnym oddziale ratunkowym, nie jest to jednak typowy medyczny serial. Fabularnie bliżej mu do thrillera, niż dramatu obyczajowego. Głównym bohaterem jest lekarz Jacek, zmagający się z trudną przeszłością, która daje o sobie znać również w jego pracy. 

Łukasz Nowicki wyjeżdża z Polski. Na jak długo i co dalej z jego udziałem w "Pytaniu na śniadanie"?

Gwiazdorska obsada

W główną rolę w “Sortowni” wciela się dobrze znany z “Długu” i “Komornika” Andrzej Chyra. Na ekranie towarzyszy mu plejada polskich gwiazd, m.in. Artur Barciś, Ilona Ostrowska, czy Mariusz Bonaszewski

W serialu wystąpią również bardzo obiecujące młode aktorki: Olga Goldys, Jaśmina Polak ("Sztuka kochania") i Natalia Jędruś ("Nieznajomi"). Stworzyły one bardzo przekonujące postaci o pogłębionej i niejednoznacznej psychologii.  

Kiedy premiera "Sortowni"?

Zdjęcia do “Sortowni” trwały 64 dni. - Za nami dziesiątki obiektów zdjęciowych, setki scen, niektóre spektakularne, inne emocjonujące i wzruszające - opisywał pracę nad produkcją cytowany przez serwis Pomponik operator Piotr Niemyjski. 

Podekscytowani fani poprzedni dzieł Anny Kazejak z wypiekami na twarzy oczekują na premierę jej nowego serialu, który zadebiutuje w serwisach streamingowych Polsatu i Canal+ już w czerwcu

Zobacz zdjęcia: 

Andrzej Chyra.jpg
fot. KAPiF
Jaśmina Polak.jpg
fot. KAPiF
Natalia Jędruś.jpg
fot. KAPiF

Źródło: pomponik.pl