Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Nikodem Rozbicki o "Braciach" i zdjęciach paparazzi. Reakcja mówi wszystko
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 15.03.2023 22:10

Nikodem Rozbicki o "Braciach" i zdjęciach paparazzi. Reakcja mówi wszystko

Nikodem Rozbicki
Fot. Świat Gwiazd

Na początku marca premierę miał nowy serial Polsatu: „Bracia”. Świat Gwiazd porozmawiał z Nikodemem Rozbickim, należącym do głównej obsady produkcji. Opowiedział nam o tym, co działo się na planie, ale jeszcze ciekawsza jest jego reakcja na pytania nie dotyczące sfery zawodowej.

Aktor zdecydowanie płynie na fali. Tylko w ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć go w tak znanych produkcjach jak seria „Kogel mogel”, „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” czy „Listy do M”. Nieco bardzo skomplikowanie wygląda jego życie osobiste.

Nikodem Rozbicki w serialu "Bracia"

Serial Polsatu opowiada o czterech braciach i ich surowym ojcu. Wątki miłosne, osobiste i dotyczące odnalezienia własnej drogi w życiu przeplatają się w nim w emocjonujący sposób. Główne role grają tu Jan Frycz, Piotr Stramowski , Mateusz Kościukiewicz, Damian Kret i właśnie Rozbicki, który stworzył postać Adama Dobrowolskiego.

Aktor nie tylko wcielił się w serialową rolę. W rozmowie ze Światem Gwiazd zdradza, że pisał też muzykę i piosenki dla swojego bohatera. Edward Miszczak nazywa tę postać „świrem”. Jak postrzega swoją postać sam Rozbicki?

Czy jest świrem? Na pewno. Czy jest szkodliwym świrem? Może trochę. Czy jest złym człowiekiem? Raczej nie. Czy jest świrem, bo w ten sposób przykrywa swoją wrażliwość, niezrozumienie świata i inne podejście do życia? Chyba tak. Jest dziwolągiem, przewrotowcem, tricksterem: to bardzo lubiłem w tej postaci – mówi Światowi Gwiazd Nikodem.

Tylko na Świecie Gwiazd: Niezwykły prezent Radosława Pazury dla Doroty Choteckiej. Aktorka obchodzi dziś urodziny

Nikodem Rozbicki o towarzystwie na planie "Braci"

Jaka atmosfera panowała na planie? Rozbicki przyznaje, że wszystkich aktorów, którzy mu towarzyszyli, znał już wcześniej z innych projektów. Teraz jednak poznali się znacznie lepiej. Gwiazdor dodał też, że bardzo się cieszy, że w obsadzie znalazł się Damian Kret. Jego rola była pierwotnie przeznaczona bowiem Antkowi Królikowskiemu (więcej TUTAJ).

Każdy z nich jest inny i każdego kocham za co innego. I mówiąc „kocham” mam na myśli, że pokochałem ich jako wspaniałych aktorów i moich serialowych braci – mówi nam otwarcie Nikodem.

Nikodem Rozbicki sprytnie wymigał się od odpowiedzi

Kiedy nasza dziennikarka zeszła na chwilę z tematów zawodowych i zagadnęła Rozbickiego o kwestie prywatne, zdarzyło się coś zaskakującego. Nie jest tajemnicą, że ostatnio prasa aktywnie komentuje jego domniemane rozstanie (lub jego brak) z Julią Wieniawą. W sieci nie brakuje też fotografii paparazzi, robionych parze z ukrycia.

Nasza dziennikarka zapytała Nikodema, jak reaguje na wspomniane zdjęcia. Aktor uśmiechnął się znacząco i odpowiedział: „Zależy jakie. Myślę, że jakby nam ktoś teraz zrobił zdjęcie, to byłoby całkiem zabawne”. Tuż po wypowiedzeniu tych słów zaczął się bardzo śpieszyć i uciekł sprzed naszej kamery.

Co o tym myślicie?

Zobacz zdjęcia:

Nikodem Rozbicki
Nikodem Rozbicki, fot. Świat Gwiazd
Nikodem Rozbicki
Nikodem Rozbicki, fot. Świat Gwiazd
Nikodem Rozbicki
Nikodem Rozbicki, fot. Świat Gwiazd