Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Nieoficjalnie: Gwiazda Polsatu zastąpi Pavlović w "Tańcu z gwiazdami". To znana wszystkim postać
Michał Fitz
Michał Fitz 18.05.2023 09:13

Nieoficjalnie: Gwiazda Polsatu zastąpi Pavlović w "Tańcu z gwiazdami". To znana wszystkim postać

Iwona Pavlović
fot. KAPiF

Iwona Pavlović jest jedyną osobą, która pojawiała się w “Tańcu z gwiazdami” od samego początku programu. Wystąpiła we wszystkich 26 edycjach emitowanych show, pracując w tym czasie najpierw dla TVN, jak i Polsatu. Show jest więc jednoznacznie kojarzone z jej twarzą. Niewykluczone, że już nie będzie.

“Super Express” dotarł bowiem do ekskluzywnych informacji, według których Pavlović ma zostać zastąpiona przez inną, zawodową tancerkę.

"Taniec z gwiazdami": Kto zastąpi Iwonę Pavlović?

Należy oczywiście podkreślić, że informacja o potencjalnym zwolnieniu Iwony Pavlović nie jest jeszcze oficjalna. Niemniej, można spodziewać się jej potwierdzenia w niedługim czasie, bo Polsat jest teraz w trakcie sporych zmian kadrowych. Edward Miszczak zdecydował się na odmłodzenie zespołu.

Prawdopodobnie poniekąd z tego powodu 61-letnią Pavlović ma zastąpić o 24 lata młodsza Izabela Janachowska. Ta dotychczas pojawiała się w show w roli współprowadzącej. Lata temu była także jedną z tancerek. Nie ma więc wątpliwości, że nadaje się do nowej roli.

Nie do wiary, co odkryli internauci. Przeczytali imię syna Michała Wiśniewskiego wspak i zaniemówili

"Taniec z gwiazdami": Jak fani zareagują na zwolnienie Iwony Pavlović

Trzeba przyznać, że do tej pory szefostwo Polsatu z Edwardem Miszczakiem na czele mocno narażało się swoim telewidzom najnowszymi decyzjami. Ci z ogromnym bólem przyjęli wiadomość o pożegnaniu Katarzyny Dowbor. Nie spodobało im się też zrezygnowanie z Krzysztofa Adamskiego, który przez lata był choreografem w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Niewykluczone zresztą, że z biegiem dni Polsat będzie dziękował kolejnym, wieloletnim współpracownikom. Możemy więc przypuszczać, że i wiadomość o zwolnieniu Iwony Pavlović, o ile zostanie potwierdzona, odbije się szerokim i raczej negatywnym echem.

"Taniec z gwiazdami": Kiedy nowa edycja?

Edward Miszczak planuje wielką renowację “Tańca z gwiazdami”, a ewentualne zmiany w jury to tylko jej część. Już wcześniej spekulowano, że show może się nieco inaczej nazywać i będzie emitowane w inny dzień, konkretnie w niedzielę. Z uwagi na te zmiany edycja, która była planowana na tę wiosnę, nie odbędzie się.

Następny sezon “Tańca z gwiazdami” ma odbyć się dopiero za rok. Nie jest więc planowany także na jesienną ramówkę. Oczekiwania telewidzów będą wobec tego ogromne. Czy stacji uda się je spełnić?

Zobacz zdjęcie:

TzG Iwona Pavlović.jpg
fot. KAPiF

Źródło: Super Express