Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Nie zobaczyliśmy go na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Nie zdążył wystąpić... O jego śmierci poinformowano nagle
Kamila Szamik
Kamila Szamik 04.03.2024 16:08

Nie zobaczyliśmy go na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Nie zdążył wystąpić... O jego śmierci poinformowano nagle

"Taniec z Gwiazdami"
"Taniec z Gwiazdami", fot. KAPiF

Pierwszy odcinek najnowszej 14. serii “Tańca z Gwiazdami” już za nami. Widzowie już wybrali swoich faworytów. Szokującą informacją jest to, że jeden z uczestników nie zdążył wystąpić. Jego ciało znaleziono w hotelu. Co się wydarzyło?

Nowy skład jury w "Tańcu z Gwiazdami"

W tym roku “Taniec z Gwiazdami” przeszedł duże zmiany kadrowe. Pożegnano Michała Malitowskiego, Andrzeja Grabowskiego i Andrzeja Piasecznego z foteli jurorów, ogłaszając wielkie zmiany w składzie.

Iwona Pavlović pozostała jako jedyna członkini “starego” jury. Dołączyli do niej Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda.

Miałam przyjemność spotkać się z nowymi jurorami na naszej sesji zdjęciowej. Wtedy dużo się wygłupialiśmy, żartowaliśmy, ale też rozmawialiśmy. Wydaje mi się, że spotkają się takie cztery bardzo różne osobowości, a jedocześnie takie otwarte i myślę, że może się dziać na antenie - mówiła Pavlović serwisowi Shownews.

Kto natomiast pojawi się na parkiecie w tej edycji?

"Taniec z Gwiazdami". Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie wytrzymała i rozpłakała się przed kamerami. Zaskoczyła poruszającym wyznaniem Znane twarze na widowni "Tańca z Gwiazdami". Partnerka Hakiela z jego dziećmi, była Chajzera z synem, Miszczak, Terentiew

Uczestnicy 14. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Po pierwszym odcinku nowego sezonu programu "Taniec z Gwiazdami" możemy z zadowoleniem stwierdzić, że mieliśmy okazję podziwiać występy dwunastu par. Poniżej znajdują się wszyscy uczestnicy i ich partnerzy taneczni.

 • Kamil Baleja i Magdalena Perlińska 
 • Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz 
 • Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
 •  Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski
 •  Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh 
 • Julia „Maffashion” Kuczyńska i Michael Danilczuk 
 • Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska
 •  Maciej Musiał i Daria Syta
 •  Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara 
 • Anita Sokołowska i Jacek Jeschke
 •  Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka 
 • Roksana Węgiel i Michał Kassin

Niestety w gronie tancerzy nie zobaczyliśmy kultowej gwiazdy programu. Mężczyzna zmarł w tajemniczych okolicznościach.

Lubiany tancerz z "Tańca z Gwiazdami" nie żyje

Cezary Olszewski, utalentowany tancerz związany z programem "Tańca z Gwiazdami", zyskał szczególne uznanie w siódmej edycji, gdzie partnerował Magdalenie Walach. Zdobycie przez nich Kryształowej Kuli było niezapomnianym momentem. Olszewski tańczył również z wieloma innymi gwiazdami, w tym z Agnieszką Rylik, Renatą Dancewicz czy Grażyną Wolszczak. Jego obecność w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" była bardzo prawdopodobna, ale niestety, jego nagła śmierć 28 października 2023 roku przekreśliła te plany

Informację o tym tragicznym zdarzeniu podał portal eostroleka.pl 30 października. Olszewski został znaleziony martwy w pokoju hotelowym w Ostrołęce, a przyczyny jego śmierci pozostawały nieznane.

W krótkim czasie po zdarzeniu rzeczniczka Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce Elżbieta Edyta Łukasiewicz, poinformowała, że prowadzone jest postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Cezarego Olszewskiego.

 Jak ustalono, w dniu 30 października 2023 roku w godzinach porannych, w jednym z hoteli na terenie miasta Ostrołęki, ujawniono zwłoki mężczyzny w wieku 42 lat. Przy zwłokach znaleziono dokumenty wystawione na osobę Cezarego O. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny miejsca znalezienia zwłok - podała – Ustalono natomiast, że zgon prawdopodobnie nastąpił z przyczyn mózgowych, tj. udaru mózgu. W związku z powyższymi okolicznościami odstąpiono od przeprowadzania sekcji zwłok.

Fani formatu zapewne pamiętają Olszewskiego. Smutne, że nagła śmierć zabrała go przedwcześnie. 

Cezary Olszewski, fot. KAPiF
Cezary Olszewski, fot. KAPiF
Cezary Olszewski, fot. KAPiF
Cezary Olszewski, fot. KAPiF
Cezary Olszewski, fot. KAPiF
Cezary Olszewski, fot. KAPiF