Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Nagle zniknęła z Instagrama. Niepokojące słowa Ani Bardowskiej z "Rolnika". Chodzi o zdrowie
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 09.04.2024 08:37

Nagle zniknęła z Instagrama. Niepokojące słowa Ani Bardowskiej z "Rolnika". Chodzi o zdrowie

Anna Bardowska
Anna Bardowska, fot. Instagram

Ania Bardowska długo nie publikowała nic w sieci. Gwiazda programu "Rolnik szuka żony" w końcu odezwała się do fanów. Wytłumaczyła powód swojej nieobecności. Co z jej zdrowiem.

Anna Bardowska gwiazdą "Rolnik Szuka Żony"

Ania Bardowska jest jedną z tych osób, które w reality show emitowanym na antenie Telewizji Polskiej znalazła prawdziwą miłość. Napisała list do Grzegorza, który był jednym z rolników biorących udział w programie. Niemal natychmiast przyszła żona wpadła mu w oko. Ich związek narodził się na oczach kamer i przetrwał próbę czasu. 

Długo nie zwlekali też z poważnymi deklaracjami. Szybko sformalizowali związek i doczekali się dwojga dzieci. Zyskali też sporą popularność. Ania spełnia się jako influencerka. Na bieżąco relacjonuje w social mediach życie swojej rodziny. Ostatnie dwa lata była zajęta budową domu, a prace nad nim chętnie podpatrywali jej fani.

 Ostatnio jednak ulubienica internautów na długi czas zamilkła, a obserwatorzy zaczęli się o nią martwić. Co się działo?

Anna Bardowska z "Rolnik Szuka Żony" nagle ogłosiła, że to koniec. Fani zaskoczeni trudną decyzją Ale wieści! Nowy członek rodziny u Bardowskich z "Rolnika". Pierwsze zdjęcia rozczulają

Metamorfoza ogrodu Ani Bardowskiej

Rodzina Bardowskich już w zeszłym roku wprowadziła się do nowego domu. Nie wszystkie prace były jednak ukończone. Ten sezon influencerka poświęciła na metamorfozę ogrodu. Wszystkimi pracami zajęła się profesjonalna firma. 

Do ogrodu jednego dnia zjechały wysokie na kilka metrów drzewa i cały ogrom innych roślin. Dumna Ania na bieżąco pokazywała postępy wszelkich prac. Dookoła domu małżonków na wiosnę zaczęło robić się naprawdę pięknie. Poza roślinami ozdobnymi nie zabrakło też krzewów z owocami, a nawet wymarzonej szklarni do uprawy warzyw. Wszystko robiło ogromne wrażenie. 

Anna Bardowska instagram
Anna Bardowska pokiazała metamorfozę ogrodu, fot. Instagram

Sporym zaskoczeniem był moment, w którym nagle zniknęła z sieci. Jej obserwatorzy regularnie zaglądali na profil, by podziwiać, jak zmienia się otoczenie wokół jej domu, ale przez kilka dnie mieli z Bardowską kontaktu. Po ponad tygodniu milczenia Ania w końcu wróciła do sieci i wspomniała o problemach ze zdrowiem. 

Ania Bardowska o problemach ze zdrowiem

Żona Grzegorza Bardowskiego jest jedną z najbardziej aktywnych polskich influencerek. Każdego ranka wita się z fanami, więc nic dziwnego, że zaniepokoiło ich jej nagłe zniknięcie z sieci. Po kilku dniach w końcu przerwała milczenie. 

Mam nadzieję, że powoli tutaj do Was wrócę. Na szczęście jest już lepiej - napisała. 

Podziękowała również za wszystkie wiadomości od fanów, którzy martwili się jej nieobecnością. 

Dzisiaj jeszcze dajemy sobie dzień na odpoczynek. Dziękuję za wszystkie wiadomości prywatne, za to, że martwicie się, czekacie - dodała. 

Napisała też bardzo wymowne hasło. 

Zdrowie jest najważniejsze.

Ania nie wyjaśniła, o jakie dokładnie problemy ze zdrowiem chodzi, co na pewno martwi jej fanów, ale jej powrót do sieci na pewno ich ucieszył. 

Anna Bardowska o problemach ze zdrowiem, fot. Instagram
Anna Bardowska o problemach ze zdrowiem, fot. Instagram
Anna Bardowska o problemach ze zdrowiem, fot. Instagram
Anna Bardowska o problemach ze zdrowiem, fot. Instagram
Anna Bardowska o problemach ze zdrowiem, fot. Instagram
Anna Bardowska o problemach ze zdrowiem, fot. Instagram