Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "Na Wspólnej": Leczenie nie przynosi efektów. Widzowie będą musieli pożegnać się z bohaterem?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.03.2023 12:14

"Na Wspólnej": Leczenie nie przynosi efektów. Widzowie będą musieli pożegnać się z bohaterem?

Katarzyna Ptasińska
Kadr z serialu "Na Wspólnej", prod. TVN

Widzowie "Na Wspólnej" mogą być zaskoczeni, w jaki sposób scenarzyści poprowadzą wątek jednego z bohaterów. Na horyzoncie pojawi się światełko nadziei w leczeniu małego Gucia, ale jego bliscy napotkają wiele problemów.

Stan zdrowia chłopca chorego na białaczkę zacznie się poważnie pogarszać, a jego rodzice staną przed ogromnym wyzwaniem w walce o jego życie. Zapewnienie mu operacji przeszczepu szpiku okaże się bardzo trudne.

"Na Wspólnej": Leczenie Gucia nie przyniesie efektów

Syn Beaty (Katarzyna Ptasińska) i Pawła (Grzegorz Kwiecień) będzie w złym stanie przebywał w szpitalu. Lekarze będą szukali pomocy na różne sposoby, jednak ostatnią deską ratunku dla chłopca okaże się przeszczep szpiku.

Dla pary będzie to wielki cios, tym bardziej że na jaw wyjdzie dawne oszustwo Beaty. Kobieta okłamała ukochanego, że jest ojcem Gucia (Julian Studziński). Waśnie będą musiały jednak zejść na drugi plan ze względu na życie dziecka.

Poszukiwanie dawcy szpiku okaże się niełatwym zadaniem. Matka chłopca zwróci się o pomoc do małżeństwa, któremu sprzedała swojego drugiego biologicznego syna. Sprawa nieoczekiwanie się skomplikuje.

Kim jest Edyta Zając? Była żona Jakuba Rzeźniczaka jest związana z aktorem "Na Wspólnej" i "Pierwszej miłości"

"Na Wspólnej": Maślinkowscy nie będą chcieli pomóc Beacie

Zdesperowana matka zwróci się z błaganiem do małżeństwa, jednak zarówno Krystian, jak i Małgorzata (Anna Rokita) pozostaną bezwzględni. Oboje odmówią Beacie udziału syna w oddaniu szpiku dla chorego chłopca.

Beata zacznie tracić wszelkie nadzieje, a wizja śmieci Gucia, całkowicie ją przytłoczy. W sprawę zaangażują się Paweł oraz Emil (Piotr Ligenza), biologiczny ojciec dziecka. Panowie będą chcieli przekonać małżeństwo do zmiany zdania.

Produkcja zapewni niespodziewane emocje

Widzowie "Na Wspólnej" mogą z zapartym tchem obserwować starania rodziców chorego chłopca. Na razie nie wiadomo, jak scenarzyści postanowili rozwiązać wątek zmagającego się z białaczką dziecka.

W najnowszych odcinkach serialu TVN można obserwować rozwój tej trudnej sytuacji. 3595. odcinek zostanie wyemitowany w czwartek, 23 marca o godzinie 20:15.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Ptasińska, Grzegorz Kwiecień.jpg
fot. instagram.com/kasiaptasiaptasinska/

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: Super Express