Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "Na dobre i na złe". Zrozpaczony Radwan zrobi wszystko, by odzyskać syna. Nikomu nie wyzna prawdy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.05.2023 20:03

"Na dobre i na złe". Zrozpaczony Radwan zrobi wszystko, by odzyskać syna. Nikomu nie wyzna prawdy

"Na dobre i na złe"
kadr z serialu "Na dobre i na złe"

W nowym odcinku “Na dobre i na złe” kontynuowany będzie wątek porwania Kubusia. Zdesperowany Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) jest w stanie poruszyć niebo i ziemię, by odzyskać ukochane dziecko.

Mężczyzna przeżywa istny dramat w związku z utratą syna. Choć jego przyjaciele nalegają na to, by powiedział im, co stało się w jego życiu, lekarz konsekwentnie odmawia ujawnienia prawdy.

"Na dobre i na złe". Gehenna Radwana trwa

Nowy, 885. już odcinek “Na dobre i na złe” nie przyniesie niestety rozwiązania sprawy Kubusia, który w wyniku niefortunnej pomyłki, został porwany przez parę rzezimieszków. Od tamtej pory doktor Krzysztof Radwan przeżywa horror.

Mężczyzna zdecydował się już, że spełni żądania bandytów i spłaci okup, którego oczekują. W tym celu bohater pożycza pieniądze od przyjaciół, ale nie ujawnia im, do czego posłużą mu pobrane od nich środki.

Loreen przed laty dokonała coming outu. Nie jest jedyna, Eurowizja od lat kocha queerowych artystów

"Na dobre i na złe". Agata oferuje Radwanowi wsparcie

W celu spłacenia porywaczy, bohater zdecyduje się na zaciągnięcie pożyczki w banku. W tym celu będą mu potrzebne zaświadczenia o dochodach, po które zgłosi się do Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra).

W nowym odcinku “Na dobre i na złe” Krzysztof Radwan odwiedzi gabinet koleżanki, która będzie starała się wyprosić go o to, by ujawnił jej, co złego stało się w jego życiu. Mężczyzna odmówi.

"Na dobre i na złe". Sprawa Kubusia priorytetem

Krzysztof Radwan zdradzi Agacie jedynie, że w całym zamieszaniu związanym z pożyczaniem pieniędzy chodzi o Kubusia. Doda również, że pewnego dnia wyjaśni jej okoliczności sytuacji, w której się znalazł.

Dramat bohatera będzie można obserwować w nowym odcinku “Na dobre i na złe”, który na antenie TVP2 wyemitowany zostanie już w najbliższą środę 17 maja o godz. 20.50.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: interia.pl