Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "Na dobre i na złe": Kryzys, zagrożenie życia i odnaleziony narzeczony. Nowe odcinki przyprawią widzów o szybsze bicie serca
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 22.02.2023 18:14

"Na dobre i na złe": Kryzys, zagrożenie życia i odnaleziony narzeczony. Nowe odcinki przyprawią widzów o szybsze bicie serca

"Na dobre i na złe"
fot. kadr z serialu "Na dobre i na złe"

W kolejnych odcinkach serialu "Na dobre i na złe" pojawi się wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Życie Juli Burskiej będzie zagrożone, a Olena dowie się, że jej narzeczony żyje. Zdradzimy, jakie jeszcze niespodzianki czekają na bohaterów serialu. 

Kolejne odcinki popularnego serialu TVP ujawnią czy związek Julki i Bartka przetrwa i czy odbędzie się ślub Oleny i Michała. Widzowie wstrzymają również oddech podczas akcji w pustostanie.

Nowe odcinki "Na dobre i na złe"

“Na dobre i na złe” jest jednym z najdłużej, wciąż emitowanych polskich seriali telewizyjnych. Pierwszy odcinek medycznej telenoweli miał premierę w 1999 roku, a losy lekarzy są bacznie śledzone przez widzów po dziś dzień. 

Produkcja doczekała się ponad 870 odcinków i ani myśli zwalniać tempa. Idealnym tego dowodem będą najbliższe odcinki, w których dojdzie do zaskakujących zwrotów akcji.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski nie zostali dziadkami. Ekspertka dementuje plotki w rozmowie ze Światem Gwiazd

Kryzys w związku Julii i Bartka

Julia Burska i Artur Bart obecnie są jednym z głównych wątków w serialu. Ich małżeństwo przeżywa kryzys, który odbija się również na ich pracy. Powodem okazała się pacjentka Barta, która próbowała się zbliżyć do lekarza. Spostrzegawcza Julia zauważyła niepokojące sygnały, co sprawiło, że ich związek zawisł na włosku. 

Podczas jednej z operacji doszło między nimi do mocnej wymiany zdań, co zakończyło się poważnymi konsekwencjami, a mianowicie zawieszeniem ich obu.

To jednak nie koniec, ponieważ Julia, chcąc odwieść myśli od małżeńskiego kryzysu, zdecyduje się pomagać bezdomnym. W formie wolontariatu pojedzie do pustostanu, w którym dojdzie do agresywnego napadu. Będąca w pobliżu policja będzie zmuszona użyć broni.

"Na dobre i na złe": Olena dowie się, że jej narzeczony żyje

Absolutny przełom w życiu spotka Olenę. Do szpitala w Leśnej Górze trafi bowiem Artiom, który brał udział w awanturze w pustostanie. Martwiąc się o losy przyjaciół, zdecyduje się na mały obchód po placówce, by dostać się na inny oddział. 

Mężczyznę przechadzającego się po placówce dostrzeże Olena, która rozpozna w mężczyźnie swojego narzeczonego, który przez pomyłkę został uznany jako martwy. 

Zobacz zdjęcia: 

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Świat seriali