Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "Na dobre i na złe". Kolejne problemy w Leśnej Górze i nieoczekiwany zwrot akcji. Co dalej z Michałem i Hanią?
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 17.03.2023 20:54

"Na dobre i na złe". Kolejne problemy w Leśnej Górze i nieoczekiwany zwrot akcji. Co dalej z Michałem i Hanią?

Na dobre i na złe
fot. kadr z "Na dobre i na złe", prod. TVP

W najbliższą środę w serialu "Na dobre i na złe" emocje sięgną zenitu. Hania zbagatelizuje bolący brzuch Hani, która będzie pod jej opieką. Dziewczynka trafi na SOR, to co zrobiła, zaskoczy zaś Hanię i Michała. 

W 878. odcinku doktor zdradzi Alinie, że dziewczynka wierzy, że jej mama wyjechała do pracy. Marcin będzie zaś interweniować w sprawie dalszego zatrzymania Rity, a choroba pani Cecylii sprawia, że umiera. 

Co wydarzy sie w 878. odcinku "Na dobre i na złe"?

Mimo że oskarżenie w sprawie kradzieży zostało wycofane, Rita wciąż pozostaje w areszcie. Marcin postanawia zainterweniować w tej sprawie do prokuratora Greca. Doktor Kosenko obiecuję byłemu partnerowi pomoc w formalnościach, by mógł normalnie zacząć pracować w Polsce.

Okaże się, że chora staruszka pani Cecylia jest samotna od 20 lat. Mimo chęci lekarze nie są w stanie jej pomóc, choroba powoli wykańcza jej organizm. Seniorka myli Mario ze swoim synem, który uznał, że nie zdradzi prawdy pacjentce i zostanie z nią w ostatnich chwilach.

Małgorzata Kożuchowska żegna ukochanego przyjaciela. "Będę tęsknić"

Helenka trafi do szpitala z bolącym brzuchem

Hania nabawi się niezłego strachu przez Helenkę. Rano dziewczynka alarmowała o silnym bólu brzuchu, ale kobieta zbagatelizowała jej słowa. Gdy przedszkolanka poinformowała, że dziewczynka jedzie do szpitala, Hania szybko się tam pojawiła. W szpitalu spotkała Michała, który okazał jej swoje wsparcie.

Haniu, spokojnie, co się stało?

Rano Helenka mówiła, że boli ją brzuszek, ale nie potraktowałam tego poważnie... Przed chwilą zadzwoniła jej przedszkolanka, wezwała karetkę... Zaraz przywiozą Helenkę!

Co dokładnie powiedziała wychowawczyni?

  Ostry ból brzucha... Nic więcej nie wiem! 

Odcinek 878. "Na dobre i na złe"

W odcinku dowiemy się, jak poważny okaże się stan Helenki, która połknęła kulki, ponieważ myślała, że wtedy będzie mogła być razem z mamą. Widzowie będą mogli obejrzeć 878. odcinek "Na dobre i na złe" już w środę 22 marca o godzinie 20.55 na kanale TVP 2.