Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Michał Malinowski grał w "Na Wspólnej". Aktor wyjechał z kraju i zmienił wizerunek
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.08.2022 07:55

Michał Malinowski grał w "Na Wspólnej". Aktor wyjechał z kraju i zmienił wizerunek

Na Wspólnej
Kadr z: "Na Wspólnej", TVN (2003-2022)

Michał Malinowski stał się znany głównie dzięki roli Norberta Owczarka w serialu "Na Wspólnej". Grał w produkcji TVN przez lata, aż jego wątek zakończył się dość dramatycznie. Wszystko przez wybory życiowe aktora, który ruszył na podbój świata. Teraz wygląda zupełnie inaczej.

Malinowski po raz pierwszy pojawił się w serialu TVN w 1992 odcinku. Szybko trafił do stałej obsady, jednak jego wątek zakończył się gwałtownie w 3100 odsłonie produkcji. Grany przez niego bohater zaraz po romantycznym ślubie zostawił piękną żonę i wyjechał do Afryki. Co ciekawe, podobną decyzję podjął właśnie sam aktor.

Dlaczego Michał Malinowski zniknął z serialu "Na Wspólnej"?

Wątek Norberta Owczarka i Agaty zniknął z serialu tuż po tym, jak mężczyzna wyjechał do Afryki. W dalekim kraju najpierw zachorował, później zaś uprowadzili go bandyci. Jego żona i przyjaciel Brunon pojechali go szukać, jednak na próżno. Wszystko dlatego, że aktor w 2019 roku postanowił odejść z serialu. Zrezygnował też z innych produkcji, w jakich brał udział, jak "Pierwsza miłość".

Nie cierpię strefy komfortu, a jakoś mi się za bardzo rozszerzyła, więc pora wyskoczyć poza nią. Zawsze z tyłu głowy miałem myśl, że jest świat i rzeczy, które czekają, i nie ma co z tego rezygnować – powiedział w wywiadzie dla portalu Super Express.

Wkrótce okazało się, że wyruszył na samotny rejs po Oceanie Atlantyckim. Podróżował jachtem, który sam zbudował. Tłumaczył wtedy w mediach społecznościowych, że realizuje marzenie, jakie planował od dawna. Obecnie od dłuższego czasu przebywa w Ameryce Południowej.

Michał Malinowski z "Na Wspólnej" całkowicie zmienił wygląd

Malinowski na stałe osiedlił się w Kolumbii. To tam dawny gwiazdor TVN nie tylko mieszka, ale też rozwija karierę aktorską. Wyznał jakiś czas temu na Instagramie, że "stęsknił się za graniem". W listopadzie zeszłego roku wziął udział w sztuce, jaką wystawiano w Bogocie. Ostatnio zrobiło się też głośno o tym, że trafił do obsady amerykańsko-kolumbijskiego serialu (więcej TUTAJ).

Wraz z nowymi zobowiązaniami aktorskimi przyszła pora na znaczącą zmianę wizerunku. Ostatnie zdjęcia, jakie Malinowski opublikował w mediach społecznościowych, wywołały spore poruszenie. Gwiazdor zamieścił bowiem zdjęcia z Nowego Jorku, gdzie być może kręcone są zdjęcia do nowej produkcji.

Nie da się nie zauważyć jego metamorfozy: ma teraz inną fryzurę, bardziej rozwichrzoną i z dłuższymi, jaśniejszymi kosmykami. Zapuścił też niewielkie wąsy. Na dodatek zmieniła się też jego sylwetka: wygląda na to, że Malinowski sporo czasu spędzał ostatnio na siłowni, a efekty widać bardzo wyraźnie.

Zobacz zdjęcia:

Na Wspólnej
Michał Malinowski w serialu "Na Wspólnej", prod. TVN
Na Wspólnej
Michał Malinowski w serialu "Na Wspólnej", prod. TVN

Michał Malinowski
Michał Malinowski, fot. instagram.com/michal_malinowski_official

Michał Malinowski
Michał Malinowski, fot. instagram.com/michal_malinowski_official

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Majdan pokazał, co Małgorzata Rozenek robi w garażu. Pot spływał jej strumieniami

  2. Tak księżna Kate i książę William bawili się przed ślubem. Materiały z imprezy trafiły do sieci

  3. Kinga Rusin jest wściekła, uderzyła w rząd. "Mamy właśnie martwą ekologicznie Odrę" Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Pudelek, Super Express