Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Marcin Rogacewicz otworzył własny warzywniak. Zawsze o nim marzył
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.03.2022 09:53

Marcin Rogacewicz otworzył własny warzywniak. Zawsze o nim marzył

Logo TVP
fot. Jakub Kaminski/East News

Gwiazdor TVP, Marcin Rogacewicz, podczas pandemii musiał szukać alternatywnych sposobów na pomoc finansową dla swojej rodziny. Aktor założył własny biznes, o którym marzył w latach młodości. Artysta stał się właścicielem warzywniaka.

Pandemia koronawirusa wymusiła na wielu Polakach zmianę pracy lub przebranżowienie się. Duży problem mieli z tym trudnym czasem również aktorzy, którzy z powodu obostrzeń nie mogli pojawiać się na planach filmowych czy deskach teatrów. Niektórzy z nich postanowili przeczekać nieprzyjazny czas, korzystając z własnych oszczędności.

Inni, jak na przykład Marcin Rogacewicz, przy zobaczeniu zamkniętych drzwi otworzyli okno, rozpoczynając własny biznes. Aktor znany z Korony królów, Komisarza Alexa czy 1920. Wojna i pokój, otworzył warzywniak na warszawskim Żoliborzu.

Gwiazda TVP, Marcin Rogacewicz, otworzył własną działalność

Aktor o biznesie myślał już od maleńkości. Dziecięce marzenie nie opuściło artysty nawet podczas kariery w show-biznesie. Wybuch pandemii pozwolił Marcinowi Rogacewiczowi przewartościować swoje dotychczasowe dokonania. Gwiazdor TVP postanowił realnie zmienić swoje marzenie z przeszłości w rzeczywistość.

- Teraz, po wielu latach pracy w zawodzie, spełniony w roli aktora, dotknięty pandemią, ale i wzbogacony nią o przemyślenia dotyczące tego, co w życiu ważne, dzięki wsparciu osób mi najbliższych i serdecznych, zaczynam realizację tego marzeniawyznał aktor Rewii.

Gwiazdor TVP otworzył warzywniak na warszawskim Żoliborzu. Obecnie Marcin Rogacewicz oddał się swojemu marzeniu. Mężczyzna prowadzi sprzedaż świeżych warzyw i owoców na pełen etat. Wyznaje, że początki budowy własnego biznesu stawiały przed nim wiele wyzwań.

- Wybranie koloru farby okazało się być nie lada wyzwaniem. Dalej poszło z górki! Za to rozprowadzanie kabli elektrycznych i montowanie lamp było czystą przyjemnością. Bejcowanie i lakierowanie podłogi zajęło mi 3 dni. Budowanie lady, półek i części gospodarczej było też czystą przyjemnością. Uwielbiam prace stolarskie. Tworzenie szyldu pozostawiłem mojej żoniepowiedział.

Warzywniak "U Aktora" otwarty jest dla miłośników świeżych produktów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00- 19:00 oraz w sobory od 8:00 do 15:00. Aktor TVP zaprasza wszystkich z okolic na przyjemne zakupy oraz krótką pogawędkę.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Neo-angin. Działa antyseptycznie. Łagodzi ból gardła

  2. Mąż Małgorzaty Opczowskiej w Ukrainie. Jacek Łęski jest korespondentem TVP

  3. Natalia Oreiro ma rosyjskie obywatelstwo. Teraz pokazała wymowną grafikę

Źródło: Se

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: TVP