Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Maciej Rock wprost o relacji z Maciejem Dowborem. "Nie jest to łatwa relacja"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 02.02.2023 19:27

Maciej Rock wprost o relacji z Maciejem Dowborem. "Nie jest to łatwa relacja"

Maciej Rock, Maciej Dowbor
fot. KAPiF

Na dniach miało miejsce oficjalne wydarzenie, zapowiadające nowy sezon w stacji Polsat. Ramówka odbyła się w czwartkowy wieczór i nie zabrakło na niej Macieja Rocka, który w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zastąpi Piotra Gąsowskiego. Opowiedział o relacji z Maciejem Dowborem.

Maciej Rock ma spore doświadczenie w prowadzeniu programów muzycznych. Pracował jako prezentem w "Idolu" czy "Must be the music". Od lat nie był widziany na ekranie i postanowił wrócić w wielkim stylu.

Maciej Rock i Maciej Dowbor nowymi prowadzącymi "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Przypomnijmy, że od początku powstania muzycznego formatu, w roli prowadzących mogliśmy zobaczyć Macieja Dowbora i Piotra Gąsowskiego. Nietrudno było zauważyć, że panowie nie tylko razem pracują, ale prywatnie świetnie się dogadują.

Widzowie polubili zgrany duet prowadzących, dlatego wielkim zaskoczeniem okazała się zmiana obsady. Kiedy wyszło na jaw, że z produkcją żegna się Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, jako wieloletni przyjaciel aktorki, zdecydował się solidarnie zrezygnować z udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W związku z odejście Piotra, jego miejsce zajął Maciej Rock, którego widzowie mogą kojarzyć z prowadzenia takich formatów jak "Idol" czy "Must be the music". Od dłuższego czasu Maciej nie był aktywny w branży telewizyjnej, ale jak twierdzi, wrócił do pracy z przyjemnością.

Maciej Rock o relacji z Maciejem Dowborem

Podczas ogłoszenia ramówki Polsatu, na oficjalnym wydarzeniu pojawiło się wiele znanych gwiazd. Nie mogło więc zabraknąć nowych prowadzących. Maciej Dowbor i Maciej Rock pojawili się na evencie i udzielali wywiadów.

Uwagę zwróciła wypowiedź Macieja Rocka, który w rozmowie z Pomponikiem postanowił podsumować współpracę z Dowborem. Zdecydował się na mocny komentarz, którym zasugerował, że między panami nie układa się idealnie.

To jest chłodna relacja, szorstka, męska... Nie wiem, czy przyjaźń, raczej znajomość. Można tak powiedzieć. Nie jest to łatwa relacja, bo wiadomo, Maciek jest rywalizujący, na pewno będzie starał się mnie przysłonić, odebrać mi tekst i umniejszyć moją rolę, ale postaram się nie dać powiedział Pomponikowi Maciej Rock.

Zobacz zdjęcia:

Maciej Rock, Maciej Dowbor, Marcelina Zawadzk
Maciej Rock, Maciej Dowbor, Marcelina Zawadzka, Ramówka Polsatu, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Chciał nazwać dziecko imieniem kochanki, jego żona właśnie urodziła. W mediach aż huczy

  2. Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Kim jest kobieta?

  3. "Matki, żony i kochanki": Jak dziś wyglądają gwiazdy serialu?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: pomponik.pl