Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "M jak miłość": To już koniec Julii? Sylwia i Andrzej znajdą ją w mieszkaniu
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 15.02.2023 12:54

"M jak miłość": To już koniec Julii? Sylwia i Andrzej znajdą ją w mieszkaniu

M jak miłość
fot. kadr TVP VOD "M jak Miłość"

W nowych odcinkach "M jak miłość" pojawi się sporo niespodziewanych zwrotów zdarzeń. Ciemne chmury znowu pojawią się nad relacją Magdy i Andrzeja, a Julia zaś targnie się na swoje życie. Te odcinki zaskoczą każdego. 

Premierowe odcinki serialu będą pełne emocji i dramatycznych zwrotów zdarzeń. Czy uda się uratować Julię po próbie samobójczej?

Czy Julia zniknie z serialu "M jak miłość"?

W powietrzu nadal wiszą burzliwe emocje po wyznaniu Magdy (Anny Muchy), która zwierzyła się Kindze (Katarzynie Cichopek), że chce wybaczyć zdradę i wrócić do Andrzeja (Krystian Wieczorek). 

Niestety ich miłosna sielanka nie potrwa długo, podczas pobytu w szpitalu adwokat otrzyma wiadomość od Julii (Marta Chodorowska), która postanowiła pożegnać się, co mocno zaskoczyło Andrzeja. Prawnik wypisze się, że szpitala na własne życzenie i natychmiast uda się do jej mieszkania. Okaże się, że Julia targnęła się na własne życie. 

"M jak miłość": Czy Julia zniszczy związek Magdy i Andrzeja?

Najnowsze odcinki serialu ujawnią historię Julii, która była w ciąży z Andrzejem. Bohaterka poroniła i usłyszy załamujące ją wieści, prawniczka już nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Zatai tę wiadomość przed swoją przyjaciółką Sylwią i poprosi o spotkanie Magdę, której wyzna, że już więcej nie stanie na ich drodze. Przyjaciółka Julii pojawi się razem z Budzyńskimi w jej mieszkaniu i odkryją, że kobieta podcięła sobie żyły. Sylwia wezwie pogotowie, ale to czy Julia przeżyje, okaże się w premierowych odcinkach serialu na TVP 2, które są emitowane w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Tak mieszka Katarzyna Cichopek, od razu widać, że to mieszkanie przejściowe. Standardy Kurzajewskiego są inne

  2. 18-letnia Węgiel w nocy zaczęła mówić o swoim chłopaku. Dłużej nie będzie milczała i ukrywała uczuć

  3. Miała tylko 15 lat, zmarła w Walentynki. Tragedia w rodzinie gwiazdy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].