Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "M jak miłość": Czy to już koniec? Przejmująca scena w nadchodzącym odcinku: "Nie chcę cię znać"
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 25.02.2023 19:10

"M jak miłość": Czy to już koniec? Przejmująca scena w nadchodzącym odcinku: "Nie chcę cię znać"

M jak miłość
fot. M jak miłość/TVP VOD

Niespodziewane zwroty akcji, miłosne zawirowania i próba samobójcza to jedne z paru wątków, które pojawią się już wkrótce w odcinkach "M jak miłość". Zdradzimy, co będzie działo się u bohaterów popularnego serialu. 

Serialowe zawirowanie bohaterów "M jak miłość" od lat wzbudzają wiele emocji. Marcowe odcinki ujawnią kolejne dramatyczne zdarzenia, Andrzej odwiedzi Julię, która po poronieniu próbowała popełnić samobójstwo. 

"M jak miłość": Czy Julia zniszczy związek Magdy i Andrzeja?

Ostatnio pisaliśmy o tym, że Magda (Anna Mucha) chce wybaczyć Andrzejowi (Krystian Wieczorek) zdradę. Ich szczęście nie trwało długo, adwokat otrzymał wiadomość od Julii (Marta Chodorowska), która chciała się z nim pożegnać w wiadomości. Postanowił do niej pojechać, po czym się okazało, że kobieta targnęła się na własne życie po tym, jak straciła ciążę.

Prawniczka dowiedziała się, że już nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Wyzna również Magdzie, że więcej niestanie na ich drodze. Kobieta później postanowiła podciąć sobie żyły. 

Jacek Murański przemówił pierwszy raz po śmierci syna. Wspomniał o przyczynie śmierci, ślubie i planowanym dziecku

Odcinek 1716 "M jak miłość": Andrzej spotka się z Julią

Po próbie samobójczej Julii, były kochanek Andrzej Budzyński postanowił jechać do niej i sprawdzić jak się czuję. Kobieta będzie w jego kierunku oziębła i nie będzie zadowolona z jego odwiedzin, postanowi mu jednak coś powiedzieć. 

Co tu robisz? zdziwi się na jego widok Julia.

Przyniosłem zakupy i... chciałem zapytać, czy mogę ci w czymś pomóc? zapyta Budzyński.

Nie ma takiej potrzeby... stwierdzi prawniczka.

Ale skoro już tu jesteś, chciałabym ci coś powiedzieć... powie Julia i zaprosi go do środka.

"M jak miłość": Julia powie byłemu kochankowi "Żałuję, że kiedykolwiek cię spotkałam"

Po traumatycznych przeżyciach Julia jasno określi, co sądzi o byłym kochanku i powie mu, jak bardzo ją skrzywdził. Mężczyzna wyraźnie będzie przygnębiony słowami kobiety, czy uda im się kiedyś naprawić ich relacje? 

Andrzej? Dziękuję za pomoc, ale... proszę, żebyś nigdy więcej tu nie przychodził... Odkąd znowu pojawiłeś się w moim życiu, przyniosłeś mi tyle bólu... powie Julia.

Ja nie chcę cię znać... Żałuję, że kiedykolwiek cię spotkałam wyzna zraniona kobieta.

Były kochanek kobiety będzie wyraźnie przygnębiony i nie będzie wiedział, co na to odpowiedzieć. Odwagi starczy mu, tylko na dwa słowa.  

Rozumiem. I przepraszam – odpowie były kochanek kobiety.

1716 odcinek serialu "M jak Miłość" zostanie wyemitowany na kanale TVP2 już w poniedziałek 13 marca o godzinie 20.55. 

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: światseriali.interia.pl