Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Kultowy film powraca na Netflixa. Fani kina akcji będą zachwyceni, szykuje się wielki seans
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.07.2023 23:02

Kultowy film powraca na Netflixa. Fani kina akcji będą zachwyceni, szykuje się wielki seans

Terminator 2
“Terminator 2” wraca do Netflixa, fot. Kadr z filmu “Terminator 2”, reż. James Cameron

Do oferty Netflixa powraca kinowy hit lat 90. Fani akcji i klimatów science fiction z pewnością muszą zapisać sobie tę pozycję na liście "do obejrzenia". Gwiazdorska obsada i świetne dopracowanie spowodowało, że produkcja zgarnęła cztery Oscary.

"Terminator 2" wraca na Netflixa

Po kasowym sukcesie pierwszej części przygód cyborga z przyszłości kwestią czasu było kontynuowanie przez Jamesa Camerona popularnej produkcji. Na kolejną odsłonę widzowie musieli czekać aż 7 lat, jednak my możemy zasiąść wygodnie w fotelu i zacząć seans już dziś.

"Terminator 2" powrócił do Netflixa wraz ze sporą dawką akcji. Fabuła zabierze nas 10 lat do przodu od wydarzeń z pierwszej części filmu. Tym razem zagrożone zostaje życie syna głównej bohaterki, jednak chłopiec może liczyć na pomoc przybysza z przyszłości.

Terminator 2 (2).png
“Terminator 2” wraca do Netflixa, fot. Kadr z filmu “Terminator 2”, reż. James Cameron
Syn Sylwii Peretti nie żyje. Miał zaledwie 23 lata, mężczyzna zginął w wypadku samochodowym

Produkcja zdobyła cztery Oscary

Produkcja z 1991 roku została wyróżniona podczas rozdania prestiżowych nagród filmowych. "Terminator 2" zgarnął statuetkę Oscara w kategorii Najlepszy dźwięk, Montaż Efektów Dźwiękowych, Efekty wizualne oraz Najlepszy Makeup. Dodatkowo został nominowany za zdjęcia oraz montaż produkcji.

Dzieło Jamesa Camerona skupiło miliony widzów na całym świecie i doczekało się dwóch kolejnych części. To właśnie dzięki roli w filmie akcji zasłynął w Hollywood Arnold Schwarzenegger.

Mocne kino akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem

Pierwsze skrzypce w produkcji odgrywa Arnold Schwarzenegger, jednak oprócz niego zobaczymy jeszcze m.in.: Lindę Hamilton, Edwarda Furlonga, Roberta Patricka oraz Jenette Goldstein.

Terminator 2 (3).png
“Terminator 2” wraca do Netflixa, fot. Kadr z filmu “Terminator 2”, reż. James Cameron

Ponad dwugodzinna pozycja to świetna okazja na spędzenie jednego z letnich wieczorów. Odrobina adrenaliny z pewnością pomoże w przetrwaniu nieznośnych upałów.