Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Kuba Wesołowski zostanie ojcem! Żona aktora pokazała spory już ciążowy brzuch: "Ściana prysznica jakby mniej wypukła"
Anna Lipska
Anna Lipska 09.04.2024 20:46

Kuba Wesołowski zostanie ojcem! Żona aktora pokazała spory już ciążowy brzuch: "Ściana prysznica jakby mniej wypukła"

Wesołowski z żoną
Wesołowski z żoną, fot. KAPIF/Instagram

Żona Kuby Wesołowskiego poinformowała, że jest w ciąży. Rodzina lubianego aktora się powiększy. Zobaczcie zdjęcie.

Kuba Wesołowski: kariera

Kuba Wesołowski jest aktorem, któremu popularność przyniósł serial "Na Wspólnej". Od lat wciela się w postać Igora Nowaka. Pojawiał się także w takich produkcjach, jak m.in. "Czas honoru" oraz "Komisarz Alex". Poza tym zapisał na swoim koncie udział w "Tańcu z gwiazdami". W parze z Edytą Herbuś wytańczył sobie trzecie miejsce.

Także prywatne życie aktorka można zaliczyć do niezwykle udanych.

Pawlicki potwierdza plotki o sobie i żonie. Po miesiącach milczenia przekazał wieści w sprawie rodziny Porażka Lecha Wałęsy w wyborach samorządowych. Nie pomogło nawet wsparcie legendy "Solidarności"

Kuba Wesołowski: żona i córka

Prywatnie Wesołowski jest mężem Agnieszki Szczurek-Wesołowskiej. Kobieta jest dziennikarką. Studiowała kierunek public relations. Jednak jej największą pasją jest moda. Żona Wesołowskiego próbowała swoich sił w modelingu. 

W 2016 roku powitali na świecie córkę Różę. Aktor w jednym z wywiadów, że będzie wspierać swoje dziecko niezależnie od tego, jaką drogę zawodową wybierze w przyszłości:

Róża będzie robić, co będzie chciała. Ona dziwnie się czuje, jak widzi tatę na ekranie. Chyba ją to ekscytuje, ale ona nadal do końca nie wie, na czym polega zawód aktora - komentował w rozmowie z Jastrząb Post.

Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Okazuje się, że wkrótce powita rodzeństwo.

Żona Kuby Wesołowskiego jest w ciąży

Agnieszka Wesołowska właśnie przekazała radosne nowiny. Żona Kuby Wesołowskiego pokazała zdjęcie z łazienki. Wyraźnie widać zaokrąglony, sporych już rozmiarów brzuszek przyszłej mamy. 

Ostatnio drewniana ściana prysznica w naszej łazience była jakby mniej wypukła - napisała Agnieszka.

Pod zdjęciem nie brakuje gratulacji nie tylko od internautów obserwujących jej profil, ale także od gwiazd. Komentarze zostawili między innymi: Olivier Janiak, Marcelina Zawadzka, Sandra Kubicka i Anna Wendzikowska.

Kuba Wesołowski i Agnieszka Wesołowska, fot. KAPIF
Kuba Wesołowski i Agnieszka Wesołowska, fot. KAPIF
Kuba Wesołowski i Agnieszka Wesołowska, fot. KAPIF
Kuba Wesołowski i Agnieszka Wesołowska, fot. KAPIF
Kuba Wesołowski i Agnieszka Wesołowska, fot. KAPIF
Kuba Wesołowski i Agnieszka Wesołowska, 2016 r., fot. KAPIF