Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Kto wcieli się w rolę Kory w najnowszej produkcji? Padły konkretne nazwiska, uwielbiana aktorka zabrała głos
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.07.2023 09:21

Kto wcieli się w rolę Kory w najnowszej produkcji? Padły konkretne nazwiska, uwielbiana aktorka zabrała głos

Kto mógłby wcielić się w rolę Kory? Fot. KAPiF
Kto mógłby wcielić się w rolę Kory? Fot. KAPiF

Kora zostanie bohaterką filmowej biografii. Autorka książki na temat piosenkarki powiadomiła, że wykupione zostały prawa do jej ekranizacji. Kto miałby wcielić się w legendarną artystkę? Głos w sprawie swojego ewentualnego angażu zabrała Agnieszka Włodarczyk.

Film o Korze w przygotowaniach

Kora to istna ikona polskiej muzyki popularnej, jedna z najbardziej wpływowych i cieszących się największym uznaniem rodzimych artystek. Nic dziwnego zatem, że filmowcy zdecydowali się, by przenieść niezwykłą historię jej życia na ekran.

Katarzyna Kubisiowska, autorka biograficznej książki na temat gwiazdy, “Się żyje”, poinformowała w mediach społecznościowych, że zakupione zostały prawa do jej ekranizacji - powstać ma nie tylko film dokumentalny, ale i fabularny.

Kora 1.png
Powstaną dwa filmy o Korze, fot. KAPiF
Syn Doroty Szelągowskiej jest zakochany! Pokazał zdjęcie z partnerką. To znana polska aktorka

Kto wcieli się w Korę w filmie biograficznym?

Odegranie na ekranie postaci niezwykle charyzmatycznej i nietuzinkowej piosenkarki to marzenie niemal każdej aktorki w Polsce. Osoba, której producenci zlecą zadanie, musi wykazać się wyjątkowym talentem, zarówno aktorskim jak i wokalnym. “Super Express” dotarł do informacji na temat artystek, które brane są pod uwagę w związku z obsadzeniem roli.

Według doniesień dziennika, chodzi m.in. o Olgę Bołądź i Ramonę Rey. Tabloid obstawia również nazwiska Michaliny Olszańskiej, Aleksandry Adamskiej, a także Agnieszki Włodarczyk. Ostatnia z wymienionych miała już okazję wcielić się w postać Kory w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”.

Agnieszka Włodarczyk 1.png
Agnieszka Włodarczyk mogłaby wcielić się w postać Kory? Fot. KAPiF

Agnieszka Włodarczyk przyjmie rolę w filmie biograficznym Kory?

Jak się pojawi, będę się zastanawiać - odparła krótko Agnieszka Włodarczyk na pytanie o jej ewentualny angaż do filmu biograficznego na temat Kory.

Warto pamiętać, że póki co, są to jedynie spekulacje, a do roli legendarnej wokalistki może zostać zaangażowana nawet zupełnie nieznana aktorka, która wykaże się odpowiednim warsztatem i energią, która mogłaby imitować tę, którą przez lata dostarczała nam Kora Jackowska.

Zobacz zdjęcia:

Kora 2.png
Kora, fot. KAPiF
Agnieszka Włodarczyk 2.png
Agnieszka Włodarczyk, fot. KAPiF
Aleksandra Adamska.png
Aleksandra Adamska, fot. KAPiF
Michalina Olszańska.png
Michalina Olszańska, fot. KAPiF
Olga Bołądź.png
Olga Bołądź, fot. KAPiF
Ramona Rey.png
Ramona Rey, fot. KAPiF

Źródło: se.pl