Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Krystian Wieczorek świętuje 5. rocznicę ślubu. Pokazał urocze zdjęcia z żoną
Mateusz Wolny
Mateusz Wolny 24.03.2022 09:29

Krystian Wieczorek świętuje 5. rocznicę ślubu. Pokazał urocze zdjęcia z żoną

K Wieczorek EN
TRICOLORS/East News

Krystian Wieczorek to jeden z ulubionych polskich aktorów. Jest szczęśliwie żonaty ze swoją koleżanką z branży, Marią Szafirską. Okazuje się, że ostatnio świętowali 5 lat pożycia małżeńskiego. Z tej okazji wrzucili na Instagram urocze zdjęcie.

  • Krystian Wieczorek i Maria Szafirska poznali się na planie M jak Miłość

  • Ostatnio świętowali 5. rocznicę ślubu

  • Z tej okazji podzielili się z fanami serią fotek

Choć 5 lat to dla niektórych bardzo krótki staż małżeński, Krystian Wieczorek i Maria Szafirska wydają się być ze sobą bardzo szczęśliwi. Dowodem na to są fotki, które wrzucili ostatnio na swoje profile na Instagramie. Fani od razu rzucili się z gratulacjami z okazji ich święta.

Krystian Wieczorek - kariera i życie prywatne

Krystian Wieczorek to ulubieniec telewidzów (a przede wszystkim telewidzek) w całej Polsce. Często na małym ekranie wciela się w role amantów. Popularność zdobył dzięki serialowi Julia na TVN. Aktualnie możemy go oglądać w uwielbianym hicie stacji TVP M jak Miłość.

Jak się okazuje, Krystian Wieczorek już od dawna nie jest singlem, a jego wybranką została koleżanka z planu - Maria Szafirska. Piękna aktorka jest młodsza od swojego męża o 17 lat, ale różnica wieku nie stała parze na przeszkodzie, by krótko po poznaniu się powiedzieć sobie sakramentalne "tak"! Para pobrała się w 2016 roku, a 2 lata później na świat przyszła ich córeczka Aniela.

Mężczyzna wpadł po uszy! Jest gotów zrobić wszystko dla swoich dziewczyn. Przyznał, że sam zrezygnował z roli w Komisarzu Alexie, by mieć więcej czasu na życie rodzinne. Świadom, jak czasochłonna jest praca przy serialu, który w dodatku nagrywany jest w Łodzi, czyli z dala od Marii i Anieli, przyznał, że nie chce "składać rodziny na ołtarzu aktorstwa".

Krystian Wieczorek i 5. rocznica ślubu

Widocznie najważniejsza rola Krystiana to rola męża i ojca. Aktor jest szaleńczo zakochany w swojej żonie, co widać od razu po zdjęciach na jego Instagramie. Ostatnio para świętowała 5. rocznicę ślubu. Nie obyło się więc bez nowej fotki. Krystian wrzucił kilka selfie z piękną żoną, które opatrzył opisem:

- Pięć pięknych lat wyjętych z samotności. Kombajn, Spółdzielnia, Snopowiązałka- jednym słowem… Małżeństwo

I choć wydawałoby się, że nie otrzymamy więcej od zakochanej pary, która ceni sobie prywatność i oddziela życie publiczne od rodzinnego, Krystian wrzucił kolejną fotkę z żoną, tym razem w specjalnych strojach. Maria ma na sobie suknię ślubną, zaś Krystian - gustowny garnitur i muszkę. Okazuje się, że w tych samych ubraniach powiedzieli sobie "tak" 5 lat temu, a przymierzanie ich co roku to wspólna tradycja.

Para ten szczególny dzień świętowała na łonie natury, podobnie jak swoją ceremonię ślubną w 2016 roku. Krystian i Maria pobrali się na Podlasiu w otoczeniu garstki najbliższych sobie osób, z dala od hałasu miasta, bez rozgłosu i dziennikarskiej presji. Uroczystość była niezwykle kameralna.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post