Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Widzowie zdecydowali: Angelika Kałużna zwyciężczynią 3. edycji reality show „Farma”!
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 01.03.2024 23:04

Widzowie zdecydowali: Angelika Kałużna zwyciężczynią 3. edycji reality show „Farma”!

Kim jest Angelika Kałużna?
Kim jest Angelika Kałużna? (fot. Polsat, Farma)

Wielki finał „Farmy” już za nami. Trzecia edycja tym razem okazała się szczęśliwa dla 25- letniej Angeliki Kałużnej, która po dwóch miesiącach niełatwej rywalizacji otrzymała Złote Widły oraz 100 tysięcy złotych, a także zasłużony tytuł „Super-Farmerki”. 

Kim jest Angelika Kałużna – zwyciężczyni "Farmy 3"?

Trzecia edycja uwielbianego programu „Farma” nie należała do łatwych. Uczestnicy mierzyli się nie tylko z wieloma trudnościami jakie pojawiały się każdego dnia, ale także przezwyciężali swoje codzienne kryzysy i słabości. Życie wiejskie na „Farmie” nie było usłane miękkim, pachnącym sianem, a nierzadko miało smak tylko liści sałaty, ale finalnie udało się wyłonić zwyciężczynię. Kim jest Angelika Kałużna – pierwsza kobieta, która wygrała polską edycję programu?

Angelika Kałużna – wiek, pochodzenie

Angelika Kałużna dała się poznać w programie jako pełna energii, empatii i wdzięku młoda kobieta, która mimo swojego młodego wieku wie, dokąd zmierza. 

Pochodząca z małej miejscowości Rozprza w powiecie piotrkowskim, 25-latka pokonała wszystkich rywali i ostatecznie została pierwszą kobietą, która wygrała ten program. 

Przypomnijmy: już jako dziecko Angelika spędzała na wsi wiele czasu, gdzie mogła poznawać uroki wiejskiego życia i nawiązywać pierwszy kontakt ze zwierzętami hodowlanymi. Na co dzień ma styczność z klientami, gdyż pracuje jako team leader w jednej z sieci odzieżowej.

Angelika Kałużna – studia i wykształcenie

Angelika Kałużna uwielbia muzykę, a także rozwija swoje zainteresowania w dziedzinie kosmetologii. Jej celem jest ukończenie administracji w Łodzi, gdzie studiuje. 

Jej mocnymi stronami są wysokie zdolności komunikacyjne, charyzma oraz ogromna energia, która dodaje jej sił. Nie mamy już wątpliwości dlaczego główna nagroda przypadła właśnie Angelice!

Angelika Kałużna – zwyciężczyni
Angelika Kałużna – zwyciężczyni "Farmy", fot. Polsat
Angelika Kałużna – zwyciężczyni
Angelika Kałużna – zwyciężczyni "Farmy", fot. Polsat
Tagi: Polsat