Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dowbor zdradziła, jak wybierane są rodziny do "Nasz nowy dom"
Michał Fitz
Michał Fitz 24.03.2022 09:37

Dowbor zdradziła, jak wybierane są rodziny do "Nasz nowy dom"

Nasz Nowy Dom
instagrsm.com/nasznowydom

Nasz Nowy Dom to program z bardzo szlachetnym przesłaniem, w którym specjalna ekipa remontowa odnawia domostwo skromnie żyjących, będących w potrzebie uczestników show. Prowadząca, Katarzyna Dowbor, zdradziła, w jaki sposób są oni wybierani.

Okazuje się bowiem, że są pewne kryteria, według których producenci programu selekcjonują uczestniczące w nim rodziny.

Nasz Nowy Dom — jak wybierani są uczestnicy?

Katarzyna Dowbor w rozmowie z Faktem zdradziła, na jakie czynniki patrzą producenci, gdy wybierają do niego uczestników. O dziwo, decyzja nie jest podejmowana tylko na podstawie zamożności rodziny oraz stanu ich domostwa.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dowbor wyjawiła, że jednym z podstawowych czynników jest metraż domu, które ma być remontowane. Duże domostwa raczej nie mają co liczyć na selekcję. Prowadząca słusznie zauważyła, że w 5 dni ekipa nie dałaby rady wyremontować domu o powierzchni jakichś 200 metrów kwadratowych.

Co więcej, wpływ na wybór ma też historia całej rodziny. Jeśli jest ona po przejściach, bo musiała wcześniej mierzyć się z jakąś tragedią lub kataklizmem, Nasz Nowy Dom tym chętniej im pomoże.

- Po pierwsze generowałoby to za wysokie koszty, a po drugie mielibyśmy za mało czasu, bo nie dalibyśmy rady zrobić remontu 200-metrowego domu w pięć dni. Bardzo ważna jest też historia rodziny. Zła sytuacja materialna nie może być jedyną przyczyną, dlatego wybieramy tych, którzy bez naszej pomocy nie mieliby żadnej szansy na poprawę swojego losu - wyjaśniła dla Faktu.

Dodatkowo, producenci programu chętniej skłaniają się w kierunku rodzin, które muszą większość swojego domowego budżetu wydawać na leczenie lub rehabilitację chorego dziecka.

Nasz Nowy Dom — refleksja Katarzyny Dowbor

We wspomnianej rozmowie prowadząca programu nie skupiała się tylko i wyłącznie na kryteriach dotyczących przyjmowania uczestników. Mówiła też o tym, jak prowadzenie show, które już niedługo dobije do 250 odcinków, na nią wpłynęło.

- Ogarnia mnie wielki smutek, kiedy na to patrzę, tym bardziej jestem szczęśliwa, kiedy możemy pomóc - stwierdza Dowbor. Zobacz posty:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].