Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Kamilla Baar nagle zniknęła z "Pierwszej miłości". Co stało się z uwielbianą przez widzów bohaterką?
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 03.07.2023 13:19

Kamilla Baar nagle zniknęła z "Pierwszej miłości". Co stało się z uwielbianą przez widzów bohaterką?

Kamilla Baar zniknęła z "Pierwszej miłości"
KAPiF, Instagram.com/pierwszamilosc, Kamilla Baar zniknęła z "Pierwszej miłości"

Widzowie “Pierwszej miłości” już od ponad pół roku martwią się nagłym zniknięciem jednej z bardziej charakterystycznych postaci. Mowa o Sandrze, która niemalże zapadła się pod ziemię. Wiemy, co dalej z bohaterką graną przez Kamillę Baar.

Kamilla Baar odeszła z "Pierwszej miłości"

Takie bohaterki jak Sandra, w którą wcieliła się Kamilla Baar, albo się kocha, albo nienawidzi. Bezwzględna bizneswoman dała się we znaki niektórym postaciom w popularnym serialu “Pierwsza miłość”.

Mimo to widzowie bardzo się do niej przywiązali i chętnie śledzili związane z nią wątki. Tym bardziej zdziwił ich brak jakichkolwiek informacji na temat kobiety. Jej odejście było nagłe i dosyć tajemnicze, a do tego w tle było morderstwo.

Michał Szpak zaryzykował na ulicy, paradował porozbierany jak do rosołu. Fani: "Jak z okładki modowego czasopisma"

Co stanie się z postacią przebiegłej Sandry?

Okazuje się, że Sandra już nie wróci do “Pierwszej miłości”. Kobieta ulotniła się z firmy budowlanej Karola Wekslera, gdy tylko na terenie jednej z inwestycji znalezione zostały zwłoki Miłki. Doświadczona bizneswoman nie chciała, aby jej nazwisko wiązane było z tak nieciekawą sprawą.

W ten właśnie sposób scenarzyści pożegnali się z graną przez z nią postacią. Mamy jednak dobre wieści dla fanów talentu Kamilli.

Gdzie teraz można zobaczyć Kamillę Baar?

Gwiazda małego ekranu wcieliła się tym razem w inną rolę. Kobieta pojawiła się w serialu “Sortownia”, który emitowany jest w Canal Plus. Produkcja wzbudza duże emocje i cały czas trzyma w napięciu. Akcja serialu kręci się wokół oddziału ratunkowego w jednym ze szpitali. Nie brakuje mocnych scen i walki o życie pacjentów.

Zobacz zdjęcia:

Kamilla Baar odeszła z
Fot. KAPiF, Kamilla Baar odeszła z "Pierwszej miłości"
Kamilla Baar odeszła z
Fot. KAPiF, Kamilla Baar odeszła z "Pierwszej miłości"