Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zaręczyli się. Romantyczne zdjęcie wpadło do sieci
Kamila Krótka
Kamila Krótka 24.03.2022 09:54

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zaręczyli się. Romantyczne zdjęcie wpadło do sieci

160865537 551041465835158 3534253365387560038 n
Iberion

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke stali się rozpoznawalni od czasu, jak zaczęli występować w "Tańcu z gwiazdami". Gwiazdy show Polsatu właśnie ogłosiły zaręczyny! Pod postami na Instagramie nie brakuje gratulacji od fanów.

Para znana z "Tańca z gwiazdami" - Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke postanowili sformalizować swój związek. Tancerz oświadczył się swojej ukochanej we włoskim Portofino.

Gwiazdy "Tańca z gwiazdami" zaręczyły się

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke od 11 lat wystęoują na tanecznych parkietach, osiągając ogromne sukcesy w zawodach zarówno polskich, jak i zawodowych. Początkowo, gdy zdecydowali się na zostanie taneczną porą, wytrzymali tylko 11 miesięcy. Po przerwie za granicą wrócili do siebie, a ich wspólna praca przerodziła się w coś więcej.

W czwartek para "Tańca z gwiazdami" ogłosiła radosną nowinę. Na ich instagramowych profilach pojawiiło się zdjęcie, na którym tancerka pokazuje diamentowy pierścionek na palcu. Jacek Jeschke oświadczył się ukochanej w niezwykle romantyczym mijescu - miasteczku Portofino we Włoszech.

Jak wynika z relacji na Instagramie, para najpierw wybrała się do eleganckiej resteuracji, a nad brzegiem morza tancerz wręczył Hannie Żudziewicz bukiet czerwonych róż i pierścionek z diamentem.

Gratulacje dla narzeczonych

"I found my love in Portofino" - brzmiał post na Instagramie tancerki.

Długo nie trzeba było czekać, żeby pod wpisem pojawiła się masa komentarzy od zachwyconych internautów. Gratulacje złożyły nawet gwiazdy, takie jak Sandra Kubicka, Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Moro, Marcelina Zawadzka czy Sylwia Bomba.

"NO NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!! KOCHAM WAS I GRATULUJĘ!!!!"

"OMG jak cudownie. Ale się cieszę! Gratulacje, zakochańce"

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Krzysztof Penderecki nie żyje od 2 lat, pogrzeb wciąż się nie odbył. Właśnie podano przejmującą wiadomość

  2. Dramatyczne wieści z domu Edyty Górniak, jest coraz gorzej. Pozostaje tylko nadzieja

  3. Magda Gessler pilnie przekazała, zapadła decyzja. Jest coraz mniej czasu, wszystko dla obywateli Ukrainy

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Polsat