Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Gwiazdor "M jak miłość" pokazał chłopaka? Do sieci wpadło dwuznaczne zdjęcie
Wiola Piróg
Wiola Piróg 24.03.2022 09:48

Gwiazdor "M jak miłość" pokazał chłopaka? Do sieci wpadło dwuznaczne zdjęcie

Karol Donda
M jak miłość / Facebook

Karol Donda, aktor grający w serialach: "M jak Miłość" i "Barwy szczęścia" opublikował w relacji na Instagramie dwuznaczne zdjęcie z mężczyzną. Para na zdjęciu czule się przytula. Kim jest mężczyzna ze zdjęcia?

Karol Donda jest 28-letnim aktorem, znanym m.in. z serialu "M jak Miłość" czy "Barwy Szczęścia". Zagrał także w produkcjach takich jak: "Pierwsza miłość", "Na sygnale", "W rytmie serca".

Aktor "M jak Miłość" dodał dwuznaczne zdjęcie

Bohater serialu "M jak Miłość" w relacji na Instagramie pochwalił się noworocznym zdjęciem. Wzbudziło ono wiele podejrzeń, ponieważ aktor przytula na nim innego mężczyznę. Media spekulują o tym, czy osoby te są w związku.

- Co łączy tę dwójkę? Czy jest to przyjaźń, a może coś więcej? Tego Donda i Kownacki niestety nie ujawnili na Instagramie - czytamy na portalu se.pl.

Kim jest mężczyzna ze zdjęcia?

Mężczyzna, z którym aktor przytula się na fotografii to tancerz i choreograf, Patryk Kownacki. Wystąpił m.in. w takich programach jak: "You Can Dance - Nowa Generacja" czy "Dance, Dance, Dance".

Patryk Kownacki wcześniej także opublikował zdjęcie z Karolem Dondą. Mężczyźni siedzą na nim obok siebie przed świątecznym stołem. Za nimi stoją kobiety. Zdjęcie jest podpisane:

"christmas, familyportrait, loveyouall" (święta, portret rodzinny, kocham was wszystkich)

Zobacz zdjęcia:

Karol Donda

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Grażyna Wolszczak nie chciała dłużej milczeć. Potwierdził się przykry scenariusz 2. Zamachowski zapadnie się pod ziemię. Richardson właśnie ujawniła kompromitujący fakt 3. Niewiarygodne, jak TVP potraktowało Tomasza Kammela po śmierci jego ojca

Źródło: jastrzabpost.pl, se.pl, filmpolski.pl