Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Gwiazda "M jak miłość" w żałobie, to ona jest najstarszą matką w Polsce. Teraz przeżywa koszmar
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.05.2023 09:03

Gwiazda "M jak miłość" w żałobie, to ona jest najstarszą matką w Polsce. Teraz przeżywa koszmar

Barbara Sienkiewicz
Jan BIELECKI/East News

Znana m.in. z “M jak miłość” Barbara Sienkiewicz pogrążyła się w żałobie. Media poinformowały o śmierci jej matki. Kobieta wymagała całodobowej opieki, aktorka zajmowała się nią do jej ostatnich chwil.

Choć artystka może poszczycić się niemałym dorobkiem, w pewnym momencie jej życia więcej niż o jej rolach mówiło się o życiu prywatnym. Wszystko w związku z wyjątkowo późnym zajściem w ciążę.

Gwiazda "M jak miłość" żegna matkę

Barbara Sienkiewicz, którą widzowie seriali mogą kojarzyć m.in. z “M jak miłość”, czy “Na wspólnej” pożegnała swoją mamę. Aktorka od jakiegoś czasu mieszkała z nią pod jednym dachem, gdyż seniorka potrzebowała starannej opieki.

Jak donosi “Super Express”, w kwietniu stan zdrowia kobiety diametralnie się pogorszył. Niedługo później trafiła do szpitala, gdzie lekarze podjęli walkę o jej życie. Niestety, nie udało się jej uratować.

Małgorzata Ohme pokazała się w sukni ślubnej. Zamieściła szczery i emocjonalny wpis

Dramat aktorki z "M jak miłość"

Mama Barbary Sienkiewicz zmarła w wieku 95 lat. Jak informuje dziennik, na uroczystości pogrzebowej pojawili się najbliżsi zmarłej, w tym wnuki, które złożyły na jej grobie pluszowego misia oraz laurkę.

Najstarsza mama w Polsce

Nazwisko 68-letniej Barbary Sienkiewicz pojawiło się w nagłówkach niemal wszystkich kolorowych pism, gdy osiem lat temu wydała na świat bliźnięta. Uznano ją wówczas za najstarszą mamę w Polsce.

Gwiazda nigdy nie rozumiała sensacji towarzyszącej jej porodowi. Nie potrafiła też pojąć, dlaczego spłynęło na nią tyle hejtu. - Jestem mamą, wychowuję zdrowe dzieci więc dlaczego ludzie mnie oceniają? - zastanawiała się w rozmowie z “Super Expressem”.

Zobacz zdjęcia:

Barbara Sienkiewicz 1.png
fot. Jan BIELECKI/East News
Barbara Sienkiewicz 2.png
fot. Jan BIELECKI/East News

Źródło: se.pl