Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Gwiazda "M jak miłość" chce zostać piosenkarką. Alżbeta Lenska szykuje debiutancki materiał
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 02.07.2022 18:26

Gwiazda "M jak miłość" chce zostać piosenkarką. Alżbeta Lenska szykuje debiutancki materiał

Alżbieta Lenska i Anna Jarosik-Trawińska EA
fot. Pawel Wodzynski/East News

Alżbeta Lenska, gwiazda serialu "M jak miłość", postanowiła rozwinąć skrzydła w kolejnej branży. Artystka nie chce się ograniczać i postanowiła iść na całość. Prace nad tajemniczym projektem już ruszyły, a sama Alżbeta zdawkowo dzieli się informacjami na jego temat.

Alżbeta Lenska na łamach śniadaniowego programu "Dzień Dobry TVN" poinformowała, że planuje rozwinąć skrzydła w muzyce. Prace nad debiutancką piosenką trwają. W teledysku utworu nie zabraknie znanych i lubianych przez widzów gwiazd.

Alżbeta Lenska chce być piosenkarką

Alżbeta Lenska jest znaną aktorką, która ukończyła renomowana szkołę Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Zasłynęła rolą Edyty Jeżowskiej w serialu "Pierwsza miłość", kojarzona jest również z serialem "M jak miłość".

Alżbeta jest córką Polki i pół-Słowaka, pół-Węgra. Ojcem aktorki jest muzyk i piosenkarz Tibor Lensky. Nic więc dziwnego, że gwiazda postanowiła spróbować sił w branży muzycznej. Informację o debiutanckim utworze potwierdziła sama Alżbeta na łamach programu "Dzień Dobry TVN".

Co ciekawe, na Instagramie aktorki pojawiły się już zdawkowe informacje związane z pracami nad utworem. Prawdopodobnie w teledysku do piosenki Alżbety wystąpi cala plejada gwiazd. Mowa m.in. o Katarzynie Kołeczek, Mikołaju Roznerskim, Tomaszu Oświecińskim oraz Karolu Strasburgerze. Nowy projekt zapowiada się niezwykle ciekawie.

Kariera Alżbiety Lenskiej

Alżbieta Lenska ma na swoim koncie udział w licznych produkcjach. Mowa zarówno o telewizyjnych serialach jak i programach rozrywkowych oraz pełnometrażowych filmach. Aktorkę mogliśmy zobaczyć w "Agencie", "Pierwszej miłości", "M jak miłość", "Kryminalni", "Ojciec Mateusz", "Usta Usta" czy "Przepis na życie".

Prywatnie związana jest z aktorem Rafałem Cieszyńskim, którego poślubiła w 2008 roku. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci: córka Zofia oraz syn Antonii. Alżbieta ma za sobą również operacje usunięcia tętniaka mózgu.

Zobacz zdjęcia:

Alżbieta Lenska i Rafał Cieszyński
Alżbieta Lenska z mężem Rafałem Cieszyńskim, fot. instagram.com/betalenska
Alżbieta Lenska i Rafał Cieszyński
Alżbieta Lenska z mężem Rafałem Cieszyńskim, fot. instagram.com/betalenska
Alżbieta Lenska
Alżbieta Lenska, fot. instagram.com/betalenska
Albieta Lenska i Rafał Cieszyński
Alżbieta Lenska z mężem Rafałem Cieszyńskim, fot. instagram.com/betalenska
Alżbieta Lenska i Rafał Cieszyński
Alżbieta Lenska z mężem Rafałem Cieszyńskim, fot. instagram.com/betalenska

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Teresa Lipowska jest już zmęczona M jak Miłość? Stwierdziła, że serial nie jest już taki sam

  2. Joanna Opozda zdruzgotana, do domu wraca zalana łzami. Okropne, czego właśnie była świadkiem u weterynarza

  3. Joanna Krupa jest nie do poznania. Jej nowa fryzura robi wrażenie: "Nigdy nie jest za późno"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: DDTVN