Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Gerard i Iwona z "Sanatorium miłości" przekazali zasmucające wieści. Chodzi o ślub
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.03.2022 09:51

Gerard i Iwona z "Sanatorium miłości" przekazali zasmucające wieści. Chodzi o ślub

Sanatorium miłości
facebook.com/Sanatorium miłości TVP

Gerard i Iwona byli ulubieńcami widzów "Sanatorium miłości". W 2021 roku para ogłosiła zaręczyny, ale do ślubu wciąż nie doszło. Niedawno zakochani zdradzili powód, przez który znów przełożyli ceremonię.

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz poznali się podczas programu Sanatorium miłości. Już od samego początku pomiędzy dwojgiem seniorów pojawiały się wielkie emocje. Widzowie TVP z zaciekawieniem obserwowali rozwój ich związku.

Uczestnicy Sanatorium miłości nawet po zakończeniu nagrań pozostali razem. Ich ogromne uczucie skutkowało nawet zaręczynami. W 2021 roku Iwona powiedziała Gerardowi "Tak" i to w dniu jego urodzin. W uroczystości brali udział również inni bohaterowie miłosnego programu oraz sama prowadząca, Marta Manowska. Narzeczeni nie planują jednak szybkiego ślubu.

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" mają masę obowiązków

Mimo iż do zaręczyn doszło w lipcu ubiegłego roku, młoda para nie śpieszy się z ceremonią zaślubin. Same przygotowania uroczystych oświadczyn pochłonęły dużo uwagi i czasu seniorów.

- Wszystko odbyło się z wielką pompą. Był elegancki bal, grała orkiestra. Całe przedsięwzięcie dużo kosztowało i wymagało od nas przygotowań — mówi bohaterka Sanatorium miłości w rozmowie dla Na Żywo.

Bohaterowie miłosnego programu Telewizji Polskiej nie śpieszą się jednak pod ślubny ołtarz. Masa obecnych obowiązków skutecznie odciąga wizję zaślubin z pola widzenie seniorów. Uczestnicy Sanatorium miłości obecnie są bardzo zajęci prowadzeniem strony internetowej dla seniorów oraz popularnego kanału na YouTube. Para umieszcza tam porady dla rówieśników, relacje z podróży oraz filmy z gimnastyką. Mimo to narzeczeni zgodnie uważają, że ich uroczystość powinna mieć charakter kameralny i prywatny.

- Może się wydawać, że na emeryturze ludzie mają dużo wolnego czasu. Ale my go nie mamy. Przygotowania zajmą nam tyle, że ślub musi poczekać — wyznał Gerard z Sanatorium miłości.

Na czym polega Sanatorium miłości?

Popularny program miłosny TVP1 Sanatorium miłości od czasu pojawienia się w 2019 roku na antenie telewizyjnej cieszy się ogromną popularnością. Ponad trzy miliony widzów z przejęciem ogląda losy samotnych, szukających miłości seniorów. Program doczekał się już trzech edycji oraz wzbudza zainteresowanie w mediach międzynarodowych.

Podczas każdego z sezonów 12 uczestników - 6 kobiet i 6 mężczyzn, spędza czas w sanatorium na wspólnych atrakcjach. Między bohaterami powyżej 60. roku życia zawiązują się przyjaźnie, a czasem nawet głębsze relacje. Prowadzącą program jest znana osobowość TVP, Marta Manowska. Oprócz Sanatorium miłości prezenterka jest również gospodynią popularnych programów jak: Rolnik szuka żony i The Voice Senior.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Nagłe oświadczenie Elżbiety II. Królowa podjęła niesłychaną decyzję

2. Niewielu wie, kim jest żona Dawida Kubackiego. Trudno uwierzyć, gdzie pracowała

3. Widzowie TVN-u nie uwierzą własnym oczom. Na ekranie zadebiutuje była gwiazda TVP, właśnie potwierdzono

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].