Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ewa Szabatin zyskała sławę jako trenerka w "Tańcu z Gwiazdami". Obecnie ma 45 lat i bardzo się zmieniła
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.01.2024 18:16

Ewa Szabatin zyskała sławę jako trenerka w "Tańcu z Gwiazdami". Obecnie ma 45 lat i bardzo się zmieniła

Taniec z gwiazdami
Jak wygląda teraz Ewa Szabatin z "TzG"?, fot. KAPiF; Instagram

Ewa Szabatin w „Tańcu z gwiazdami” zrobiła prawdziwą furorę. Ku zdziwieniu wszystkich jakiś czas później porzuciła świat show-biznesu. Co dzieje się z nią teraz i jak wygląda? Tancerka przeszła gigantyczną przemianę.

Ewa Szabatin w "Tańcu z gwiazdami"

Ewa Szabatin reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Na parkiecie występowała z takimi sławami, jak Jan Kliment i Stefano Terrazzino. W programie „Taniec z gwiazdami” mogliśmy ją oglądać między 2006 a 2007 rokiem.

Tancerka trenowała kultowych aktorów. Na parkiecie „TzG” tańczyli z nią Przemysław Sadowski, Rafał Olbrychski i Mateusz Damięcki. Później pojawiła się jeszcze w show „Ranking gwiazd” Polsatu. Z czasem jednak poświęciła się zupełnie innej branży. W 2009 została projektantką mody i tworzyła z Elą Dąbrowską.

Co Szabatin robiła w ostatnich latach? Tancerka przeszła bardzo wiele, ale teraz zmieniła się nie do poznania, przeczytacie o tym poniżej.

Tylko u nas: Tak mama Agnieszki Włodarczyk wyglądała na swoim ślubie. Cóż za oryginalna kreacja! Zdjęcia "Efekt jojo panią dopadł". Karolina Szostak mierzy się z nieprzyjemnymi komentarzami. Fani stanęli w obronie

Co robi teraz Ewa Szabatin z "Tańca z gwiazdami"?

Szabatin ma na koncie kilka nieudanych związków, między innymi z tancerzem Krzysztofem Hulbojem, choreografem Colinem Jamesem i Joshem Vittulim. Od 2016 roku jest żoną Rubena Barat-Rodriguesa, którego poślubiła na Malediwach. Mieszkają razem w Portugalii. Niedawno w mediach społecznościowych opowiedziała o najczarniejszym etapie swojego życia.

Zostałam sama. Bez partnera prywatnego i tanecznego, bez pracy i pieniędzy. Uciekłam więc w imprezy, alkohol i nocne życie. Wylądowałam w szpitalu z atakiem nerwicy. Nie wiedziałam wtedy, jak bardzo odpowiednie jedzenie, nawodnienie, suplementacja, sen, zdrowe nawyki, rytuały, techniki relaksacyjne, przepracowanie trudnych emocji i inne rzeczy wpływają na ciało i umysł – pisała Ewa.

Tancerka pokonała jednak wszelkie problemy. 3 stycznia świętowała 45. urodziny. Jak wygląda teraz? Mało kto mógłby ją poznać, zdjęcia z metamorfozy znajdziecie poniżej.

Ewa Szabatin, Taniec z gwiazdami
Ewa Szabatin w 2006 roku, fot. KAPiF

Jak wygląda teraz Ewa Szabatin z "Tańca z gwiazdami"?

Obecnie Szabatin bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma ponad 125 tysięcy obserwujących. Motywuje ich do zmian, zdrowego stylu życia i dbania o formę. Często pokazuje też, jak zmieniła się w ciągu ostatnich lat.

Ewa nr 2 jest starsza o 17 lat. Przeszła metamorfozę fizyczną i psychiczną. Ta Ewa nie ma już problemów ze zdrowiem. Pozbyła się ich naturalnymi sposobami. Schudła i odzyskała energię oraz wiarę w siebie! Ta Ewa otworzyła firmę i zaczęła zarabiać pieniądze. Wyszła za mąż i mieszka dziś w pięknej Portugalii. Wie dziś, co jest najważniejsze w życiu. Najważniejsze jest zdrowie! – napisała o sobie pod jednym z ostatnich wpisów.

Jak podoba się wam jej przemiana?

Ewa Szabatin
Ewa Szabatin kiedyś i dziś, fot. instagram.com/ewaszabatin
Ewa Szabatin
Ewa Szabatin kiedyś i dziś, fot. instagram.com/ewaszabatin
Ewa Szabatin, Taniec z gwiazdami
Ewa Szabatin i Mateusz Damięcki, fot. KAPiF
Ewa Szabatin, Taniec z gwiazdami
Ewa Szabatin i Rafał Olbrychski, fot. KAPiF
Ewa Szabatin, Taniec z gwiazdami
Ewa Szabatin i Przemysław Sadowski, fot. KAPiF
Ewa Szabatin
Ewa Szabatin w 2010, fot. KAPiF
Ewa Szabatin, Taniec z gwiazdami
Ewa Szabatin w 2022, fot. KAPiF
Ewa Szabatin
Ewa Szabatin z mężem w 2016 roku, fot. KAPiF