Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Elżbieta Romanowska zwróciła się prosto do kamery, puściły jej nerwy. "Ktoś was źle wychował"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.05.2023 08:40

Elżbieta Romanowska zwróciła się prosto do kamery, puściły jej nerwy. "Ktoś was źle wychował"

Elżbieta Romanowska
KAPiF; instagram.com/elaromanowska

Elżbieta Romanowska nie wytrzymała. Nowa prowadząca “Naszego nowego domu” w opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu zwróciła się bezpośrednio do hejterów, którzy od jakiegoś czasu wysyłają jej obraźliwe wiadomości.

Zmiany w jednym z najchętniej oglądanych programów Polsatu wzbudziły ogromne emocje. Niektórzy posunęli się jednak zbyt daleko w wyrażaniu swojej frustracji.

Elżbieta Romanowska zastępuje Katarzynę Dowbor

Elżbieta Romanowska decyzją Edwarda Miszczaka została nową gospodynią “Naszego nowego domu”. Choć jej transfer wzbudził niemałe kontrowersje, dziś gwiazda przyznaje, że jest bardzo zadowolona z tego, że stała się częścią tak cudownej ekipy.

Okazuje się jednak, że wielu z wielbicieli programu wciąż nie pogodziło się z tym, że w kolejnym odcinku show nie zobaczą już Katarzyny Dowbor. Reakcja niektórych z nich przekroczyła jednak wszelkie granice przyzwoitości.

Małgorzata Ohme pokazała się w sukni ślubnej. Zamieściła szczery i emocjonalny wpis

Elżbieta Romanowska zmaga się z hejtem

W opublikowanym w swoich mediach społecznościowych nagraniu Elżbieta Romanowska zwróciła się do osób piszących obraźliwe komentarze na jej temat. Stwierdziła, że jest otwarta na krytykę i wskazówki, ale nie bezpodstawne zarzuty artykułowane w ten sposób.

- Ja bardzo szanuję zdanie drugiego człowieka (…) natomiast fajnie, jeśli to są rady, które coś wnoszą. Gdybyście, mówią tutaj o osobach, które piszą do mnie bardzo obraźliwe rzeczy, zobaczyli kilka programów, które będą już w emisji i mieli jakieś swojego uwagi, ja bardzo chętnie je przyjmę. Ale pisanie mi, że jestem grubą świnią, że trzeba będzie poszerzać drzwi uczestników, żebym się w ogóle zmieściła… Naprawdę, nie robicie na mnie żadnego wrażenia - opowiadała gwiazda.

Elżbieta Romanowska odpowiada

Choć Elżbieta Romanowska próbowała zachować zimną krew, na jej twarzy widać było wyraźnie smutek. Z pewnością nigdy wcześniej nie miała do czynienia z tak skandalicznymi wypowiedziami hejterów.

- To świadczy tylko o was, o waszym braku kultury, o waszych kompleksach. Ktoś was ewidentnie źle wychował, z czego bardzo mi przykro. Może macie jakieś niezbyt fajne życie i lubicie się hejtując innych dowartościować - zastanawiała się artystka.

Zobacz zdjęcia:

Elżbieta Romanowska 1.png
fot. KAPiF
Elżbieta Romanowska 2.png
fot. KAPiF