Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ela Romanowska zniknie z "Pierwszej miłości" przez nową pracę? Właśnie rozwiała wszystkie wątpliwości. Klamka zapadła
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.08.2023 14:41

Ela Romanowska zniknie z "Pierwszej miłości" przez nową pracę? Właśnie rozwiała wszystkie wątpliwości. Klamka zapadła

Ela Romanowska
Ela Romanowska zniknie z "Pierwszej miłości"?, fot. KAPiF, AKPA

Ela Romanowska prężnie działa w show-biznesie, zastępując Katarzynę Dowbor w programie "Nasz nowy dom". Nowe obowiązki zupełnie pochłonęły jej czas, a fani zaczynają martwić się o inne projekty. Aktorka zabrała głos w sprawie znanego serialu ze swoim udziałem.

Ela Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor

Po dekadzie programu produkcja postanowiła dokonać diametralnej zmiany prezenterki. Dotychczas uwielbiana przez internautów Katarzyna Dowbor ustąpiła miejsca Eli Romanowskiej. Choć Polsat nakręcił już cały nowy sezon programu "Nasz nowy dom", widzowie nadal uważają, że zmiana prowadzącej była błędem.

Na szczęście nowa gwiazda mogła liczyć na wsparcie ekipy oraz stacji telewizyjnej. Jak nowe obowiązki wpłynęły na jej dotychczasową karierę? Aktorka tłumaczy się w mediach społecznościowych.

Ela Romanowska (7).jpg
Ela Romanowska zniknie z "Pierwszej miłości"?, fot. KAPiF
Ela Romanowska (8).jpg
Ela Romanowska zniknie z "Pierwszej miłości"?, fot. KAPiF
Dramatyczne wieści o Jerzym Stuhrze, syn właśnie poinformował o wszystkim. "Traci kontakt z rzeczywistością"

Kiedy nowy sezon programu "Nasz nowy dom"?

Ela Romanowska w mediach społecznościowych chętnie dzieliła się kulisami prac nad nowym sezonem popularnego hitu Polsatu. Po miesiącach przygotowań ekipie udało się odmienić losy kolejnych uczestników, a widzowie już niedługo będą świadkami metamorfoz.

21. sezon programu "Nasz nowy dom" powróci do oferty programowej już od 7 września.

Wszystko jest nowe i niesamowite. Zaskoczyły mnie trochę emocje - zapowiadała nowa prowadząca.

Przypomnijmy jednak, że gwiazda już od lat współpracuje z Polsatem przy innych znanych tytułach. Czy będzie musiała je porzucić na rzecz nowego projektu?

Ela Romanowska odchodzi z "Pierwszej miłości"?

Widzowie Polsatu od prawie dekady mogli śledzić jej losy jako Karoliny Kazan-Krojewicz w serialu "Pierwsza miłość". Aktorka zebrała sporą rzeszę fanów, a postać stała się jedną z ulubienic widzów.

Część internautów obawia się, że nowe obowiązki związane z programem "Nasz nowy dom" mogą całkowicie zająć czas gwiazdy. Ela Romanowska uspokoiła ich w mediach społecznościowych, zapowiadając, że nadal jest częścią obsady serialu.

Ela Romanowskaa.PNG
Ela Romanowska zniknie z "Pierwszej miłości"?, fot. instagram.com/nasznowydom/

Nowe odcinki "Pierwszej miłości" w Polsacie już od 4 września. Wygląda na to, że jesień minie nam pod znakiem Eli Romanowskiej.