Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > "Dzień dobry TVN" usunięte z ramówki. Widzowie śniadaniówki TVN nie zobaczą programu przez dwa dni
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.11.2022 12:42

"Dzień dobry TVN" usunięte z ramówki. Widzowie śniadaniówki TVN nie zobaczą programu przez dwa dni

Dzień dobry TVN
Kadr z: "Dzień dobry TVN" (2022)

Już niedługo program "Dzień dobry TVN" zostanie usunięty z ramówki. Na szczęście śniadaniówka stacji zniknie tylko na dwa dni, sytuacja jest jednak wyjątkowa i pierwsza taka w historii formatu. Powód jednych widzów zdenerwuje, innych z pewnością ucieszy.

Śniadaniowy program stacji TVN został po raz pierwszy wyemitowany w 2005 roku. Od 2007 można go oglądać codziennie, także w weekendy. Przerwa następuje jedynie w sezonie letnim, kiedy zastępuje go format "Dzień dobry wakacje".

"Dzień dobry TVN" zniknie z ramówki

Do tej pory sytuacje, w których "DDTVN" nie pojawiało się na antenie, można policzyć na palcach jednej ręki. Dotyczyło to początku wakacji, najważniejszych świąt jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Po katastrofie w Smoleńsku format został na kilka dni zastąpiony przez TVN24, podający na bieżąco informacje.

Tym razem po raz pierwszy w historii formatu śniadaniówka zniknie w całkiem zwyczajny weekend: 26 i 27 listopada. Powód ucieszy miłośników sportu, ponieważ w te dni zamiast "DDTVN" stacja transmitować będzie konkurs Pucharu Świata: zawody w Ruce.

Będzie to pierwszy konkurs Pucharu Świata transmitowany przez TVN w tym sezonie. Wcześniejsze, odbywające się w Wiśle, można było zobaczyć na kanale TVP1. Śniadaniówka zniknie z ramówki, ponieważ zawody w Ruce zaczną się wyjątkowo wcześnie, bo o godzinie 9:00.

Zawody Pucharu Świata zamiast "Dzień dobry TVN"

Tego samego dnia w Katarze odbędą się mecze mundialowe o godzinie 11:00. Te z kolei będzie można oglądać na kanale TVP1. Aby czas imprez nie kolidował ze sobą, zawody w Ruce przesunięto na godzinę 9:00. Wielbiciele sportu bez trudu będą więc mogli oglądać różne dyscypliny.

Studio sportowe na kanale TVN poświęcone skokom narciarskim w Ruce rozpocznie się już o godzinie 8:30. Program poprowadzą Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski. Portal Wirtualne Media informuje, że pod skocznią na żywo relacjonować będzie prawdopodobnie Krzysztof Skórzyński.

Poza TVN wspomniane wydarzenia emitowane będą także w stacji Eurosport1. Tymczasem osoby, które nie są zainteresowane sportem i stęsknione śniadaniowego formatu, mogą bez przeszkód obejrzeć "Pytanie na śniadanie" Telewizji Polskiej na kanale TVP2.

Zobacz zdjęcia:

Dzień dobry TVN
Kadr z: "Dzień dobry TVN" (2022)
Dzień dobry TVN
Kadr z: "Dzień dobry TVN" (2022)
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński, kadr z: "Dzień dobry TVN" (2022)
Dzień dobry TVN
Kadr z: "Dzień Dobry TVN", wydanie z 16 września 2022

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem

  3. O zaręczynach Cichopek i Kurzajewskiego ma dowiedzieć się cała Polska. Za wszystkim stoi żona Kurskiego?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: wirtualnemedia.pl