Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Dominika Chorosińska krzyczała w Sejmie do Szymona Hołowni. Zasłynęła rolą w "M jak miłość" i... zdradzeniem męża
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 14.11.2023 13:18

Dominika Chorosińska krzyczała w Sejmie do Szymona Hołowni. Zasłynęła rolą w "M jak miłość" i... zdradzeniem męża

Dominika Chorosińska, Szymon Hołownia
fot. KAPiF

Dominika Chorosińska podczas pierwszego posiedzenia Sejmu X kadencji krzyczała z ławy w kierunku nowo wybranego marszałka Szymona Hołowni. Kim jest aktorka, która zrobiła karierę w polityce?

Dominika Chorosińska krzyczy na Szymona Hołownię

Dominika Chorosińska dała znać o swojej obecności w Sejmie podczas pierwszego posiedzenia jego dziesiątej kadencji. Podczas przemówienia Szymona Hołowni zaczęła krzyczeć w jego kierunku: “masz talent!”.

To oczywiste nawiązanie do programu TVN, który prowadził niegdyś nowy marszałek. Uwaga posłanki Prawa i Sprawiedliwości została przez niego odnotowana, a polityk pokusił się nawet na odpowiedź.

Ja też oglądałem, droga pani poseł, bardzo ceniłem ten program - orzekł Szymon Hołownia.

Dominika Chorosińska (1).png
Dominika Chorosińska krzyczała do Szymona Hołowni podczas pierwszego posiedzenia Sejmu, fot. Piotr Molecki/East News
Najpierw ona zdradziła jego, a potem on ją. Razem wychowują dziecko z romansu. Burzliwe życie posłanki PiS i gwiazdy "M jak Miłość" Zaskakujące słowa Marcina Prokopa w "DDTVN": "Dostałem propozycję pracy od Szymona". Pójdzie do Sejmu?

Dominika Chorosińska robiła karierę w telewizji

W rozmowie z Wirtualną Polską Dominika Chorosińska tłumaczyła, że jej słowa skierowane do Hołowni miały oznaczać, że były prezenter TVN “będzie musiał użyć tego talentu, żeby z tej błogiej nieświadomości przejść do wiedzy, na czym polega praca marszałka”.

Warto zauważyć, że Szymon Hołownia nie jest jedynym posłem, który w przeszłości robił karierę w telewizji. Inną postacią znaną z małego ekranu jest… sama Dominika Chorosińska, która przez lata występowała w serialu “M jak miłość”, gdzie wcielała się w kochankę Krzysztofa Zduńskiego.

“Skok w bok” zdarzył się jej niestety również w życiu prywatnym. Media huczały, gdy na jaw wyszło, że aktorka będąca żoną Michała Chorosińskiego i matką jego pięciorga dzieci, zdradziła swego ukochanego.

Dominika Chorosińska (2).png
Dominika Chorosińska zdradziła niegdyś swego męża, fot. Pawel Wodzynski/East News

Zdrada Dominiki Chorosińskiej

Dominika Chorosińska miała zdradzić swojego ukochanego z reżyserem starszym od niej o 10 lat. Romans zakończył się narodzinami dziecka. Ostatecznie obecna posłanka PiS powróciła do męża, a ten wszystko jej przebaczył.

Oprócz roli w “M jak miłość” jako aktorkę mogliśmy podziwiać ją również m.in. w “Zostać miss”, “Barwach szczęścia”, czy “Prawie Agaty”. W Sejmie zasiada od 2019 r., wcześniej pełniła funkcję mandat radnej Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Dominika Chorosińska (4).png
Dominika Chorosińska, fot. Wojciech Olkusnik/East News
Szymon Hołownia.png
Szymon Hołownia, fot. Piotr Molecki/East News
Dominika Chorosińska (3).png
Dominika Chorosińska, fot. Piotr Molecki/East News

Źródło: plejada.pl