Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Doda jednak pojawi się w "Dzień Dobry TVN". Wspaniała wiadomość dla fanów piosenkarki
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 28.03.2023 13:07

Doda jednak pojawi się w "Dzień Dobry TVN". Wspaniała wiadomość dla fanów piosenkarki

Doda
KAPiF

Doda oficjalnie potwierdziła, że pojawi się w jednym z odcinków “Dzień dobry TVN”. Gwiazda, która od lat była na cenzurowanym w stacji, w której ukazuje się program, powraca w wielkim stylu. 

Piosenkarka najwyraźniej rozpoczęła poważną ekspansję na programach śniadaniowych. Na początku marca pojawiła się już w “Pytaniu na śniadanie”. Teraz czas na najważniejszego konkurenta TVP. 

Doda pojawi się w TVN

Choć ta informacja może zabrzmieć jak primaaprilisowy żart, 1 kwietnia jeszcze nie nastąpił. Doda ogłosiła natomiast publicznie, że pojawi się w jednym z odcinków “Dzień dobry TVN”. Informacja jest o tyle szokująca, że przez wiele lat piosenkarka nie pojawiała się na antenie TVN-u. 

W życiu wokalistki dzieje się ostatnio dużo. Nowa płyta sprzedaje się jak świeże bułeczki, w rozgłośniach radiowych powtarzane są ostatnie single artystki, a w jej prywatnym życiu pojawiła się nowa miłość. 

Na początku marca o występ w programie poprosiła Dodę ekipa “Pytania na śniadanie”. Nikt nie spodziewał się wówczas, że już wkrótce będziemy mogli podziwiać ją również u najważniejszego konkurenta TVP

Mama Roberta Lewandowskiego jest w szczęśliwym związku. Kim jest jej partner?

Doda zawita do "Dzień dobry TVN"

- Tak! Będzie - odpowiedziała bez wahania na pytanie o udział w “Dzień dobry TVN”, o który zapytał ją w mediach społecznościowych jeden z fanów podczas sesji Q&A. Ta wiadomość z pewnością postawiła na nogi wszystkich fanów piosenkarki. 

Wiadomym jest, że od dłuższego czasu Doda traktowana jest w TVN-ie jako persona non grata. Wszystko zaczęło się od programu prowadzonego przez Agnieszkę Woźniak-Starak (wówczas Szulim), w którym padły obraźliwe słowa pod adresem ojca gwiazdy. 

Wokalistka zdecydowała się wejść na drogę sądową i wygrała proces. Od tej pory stacja ani razu nie zaprosiła jej do żadnego z emitowanych na antenie programów. 

Czego spodziewać się po "Dzień dobry TVN" z Dodą?

Znając Dodę i jej bezkompromisowy charakter, ciężko określić, na co powinniśmy być przygotowani podczas jej występu w “Dzień dobry TVN”. Czy temat legednarnego już “bana” zostanie poruszony na antenie?

Z pewnością wielu fanów zastanawia się również, kto poprowadzi odcinek show, w którym zobaczymy piosenkarkę. Trudno oczekiwać, że gospodynią będzie wówczas Agnieszka Woźniak-Starak, choć może w ten sposób doszłoby do oficjalnego pogodzenia się zwaśnionych celebrytek. 

Zobacz zdjęcia: 

Doda1.JPG
fot. instagram.com/dodaqueen
Doda2.jpg
fot. KAPiF
Doda3.jpg
fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak.jpg
fot. KAPiF