Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Czy to koniec serialu "M jak miłość"? Poznaliśmy odpowiedź na nurtujące widzów pytanie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.02.2023 14:20

Czy to koniec serialu "M jak miłość"? Poznaliśmy odpowiedź na nurtujące widzów pytanie

M jak miłość
fot. KAPiF

Serial "M jak miłość" od ponad dwudziestu lat króluje w ofercie Telewizji Polskiej. Niedawno pojawiły się głosy, że produkcja może tracić pomysły na wątki bohaterów. Znamy prawdę na temat przyszłości słynnych Mostowiaków.

Do dyspozycji internautów jest prawie 2 tysiące odcinków popularnej produkcji, ale wygląda na to, że z chęcią przyjęliby oni więcej. W mediach społecznościowych produkcja rozwiała wszelkie wątpliwości względem dalszej pracy na planie hitu TVP.

Czy "M jak miłość" powróci z nowymi odcinkami?

Mogłoby się wydawać, że nie da się skupić uwagi widza w jednej historii na długi czas, a jednak! "M jak miłość" od prawie 23 lat niezmiennie zaskakuje i wciąga kolejnych odbiorców. Serial stał się prawdziwym hitem stacji, a biorący w nim udział aktorzy królują w show-biznesie.

Profil w mediach społecznościowych obserwuje prawie 400 tysięcy internautów i to właśnie tam produkcja odpowiedziała na najbardziej nurtujące pytania widzów. Oczywiście bez spoilerów w kwestii wątków bohaterów.

Wśród pytań nie zabrakło kwestii przyszłości serialu. Telewizyjne stacje dwoją się i troją, by przyciągnąć widza do swojej oferty. Choć "M jak miłość" można zaliczyć już do weteranów programowych, wygląda na to, że produkcja nigdzie się nie wybiera.

Na plotki o domniemanym końcu "M jak miłość" internauci otrzymali zdecydowaną odpowiedź: "Absolutnie nie".

Katarzyna Cichopek zamieszka z Kurzajewskim i jego mamą. Nowego domu nie będzie

Gwiazdy "M jak miłość" niedługo wracają na plan

Produkcja, odpowiadając na pytania, ujawniła również, że obecnie cała ekipa zaczęła zimowe ferie. Przerwa w końcu pracy na projekt urządzenia prawie do miesiąca, bo aż do 28 lutego. Nie oznacza to jednak, że internauci pozostaną bez swoich ulubieńców.

Odcinki "M jak miłość" nagrywane są nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, dlatego w czasie przerw na planie produkcja ma spory zapas materiału, który wystarczy nawet najwybredniejszym widzom.

Dodatkowo fani serii mogą obserwować gwiazdy w mediach społecznościowych, by zobaczyć, jak spędzą dany im czas wolny. Niektórzy jak na przykład Katarzyna Cichopek, z powodu innych zobowiązań nie znikną na długo z telewizyjnych ekranów.

"M jak miłość" planuje kolejne sezony?

Produkcja zdradziła internautom także, kiedy mogą podziewać się emisji ostatniego odcinka obecnej edycji "M jak miłość". Wygląda na to, że widzowie TVP aż do późnej wiosny będą mogli obserwować losy ulubionych bohaterów.

Odcinek 1736. ma zostać wyemitowany według harmonogramu 30 maja bieżącego roku. A jak wygląda kwestia następnych odsłon? Produkcja w jednej z odpowiedzi zasugerowała, że na razie nie wie, ile odcinków zostało do końca serialu.

Tego nawet najstarsi górale nie widzą. Oby jak najwięcej — tłumaczono.

Zobacz zdjęcia:

M jak miłość.jpgM jak miłość.jpgM jak miłość.jpg

Obsada M jak miłość.jpg

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].