Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Artur Orzech będzie prowadził kanał na YouTube: "Wyprzedź prezesa"
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 24.03.2022 09:16

Artur Orzech będzie prowadził kanał na YouTube: "Wyprzedź prezesa"

Artur Orzech
East News
  • Artur Orzech w marcu br. zniknął z TVP. Był znanym prezenterem Eurowizji, a także programu Szansa na sukces.

  • Artur Orzech za pośrednictwem swojego prywatnego konta na Facebooku poinformował, że zamierza aktywować swój własny kanał na Youtube.

  • Jak na razie dziennikarz oficjalnie nie skomentował powodu swojej decyzji.

Artur Orzech w marcu br. zniknął z TVP. Był znanym prezenterem Eurowizji, a także programu Szansa na sukces. Dokładne okoliczności jego odejścia wciąż nie są znane, ale jak widać, Orzech już na dobre pożegnał się z telewizją. Tym razem zamierza podbić Youtube. 

Artur Orzech zakłada kanał na Youtube 

Artur Orzech za pośrednictwem swojego prywatnego konta na Facebooku poinformował, że zamierza aktywować swój własny kanał na Youtube. Jak można domyślić się z opisu, dziennikarz będzie komentował tam prawdopodobnie występy uczestników Eurowizji. 

Prezenter udostępnił link do kanału i napisał parę słów skierowanych do prezesa TVP. Zasugerował Kurskiemu, że ten zatrzymał się w czasie.

Co więcej, gwiazdor podkreślił, że nie pozwoli, by ktoś zabronił mu komentować Eurowizję:

- Wyprzedź prezesa zanim Ci oświadczy, że nie skomentujesz Eurowizji! - napisał. 

Jak na razie kanał Orzecha ma prawie 1 tys. subskrypcji. 

Odejście Artura Orzecha z TVP

Jak podała stacja, Artur Orzech nie stawił się na nagraniach do jednego z odcinków Szansy na sukces. To dlatego Telewizja Publiczna postanowiła rozwiązać z nim umowę. Rzekomo Orzech miał nie uprzedzić nikogo o swojej nieobecności. 

Prezenter nie skomentował sprawy publicznie. Swoje stanowisko wyraziła jedynie jego agentka, Magdalena Gatkowska, która wyznała, że Orzech odszedł z telewizji, ponieważ Pietrzak i Boysi to nie jest jego bajka

W Szansie na sukces zastąpił Orzecha Marek Sierocki. Artur Orzech prowadził w TVP nie tylko Szansę na Sukces oraz Eurowizję. Wcześniej był także prowadzącym m.in. programu Muzyczna Jedynka,  prowadził też Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu i Sopot Festival.

Na razie nie znamy oficjalnego komentarza Artura Orzecha odnośnie jego nowego pomysłu na siebie. Pozostaje nam śledzić jego poczynania na nowym kanale na Youtube. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Onet.pl 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: TVP