Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Artur Baranowski dostał propozycję nie do odrzucenia od TVP. Wszystko padło na antenie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.11.2023 09:18

Artur Baranowski dostał propozycję nie do odrzucenia od TVP. Wszystko padło na antenie

Artur Baranowski dostał propozycję od TVP, fot. kadry z "Wiadomości" i "Jeden z dziesięciu"/TVP
Artur Baranowski dostał propozycję od TVP, fot. kadry z "Wiadomości", "Jeden z dziesięciu"/TVP

Artur Baranowski nie pojawił się w Wielkim Finale “Jednego z dziesięciu”, co stało się dużym zawodem dla fanów programu, oczekujących na jego tryumf. Tymczasem TVP złożyło uczestnikowi niezwykłą propozycję i to podczas głównego wydania “Wiadomości”!

"Jeden z dziesięciu". Artur Baranowski nie dojechał na Wielki Finał

Artur Baranowski to nazwisko, które od dwóch dni odmieniane jest w mediach przez wszystkie przypadki. Nic dziwnego, 28-latek ze Śliwnik dokonał niezwykłego - pobił rekord programu odpowiadając na wszystkie zadane przez prowadzącego pytania i zdobywając 803 punkty.

Nagranie z odcinka, przez który uczestnik przeszedł jak burza, jest dziś viralem w sieci. Fani oczekiwali na powtórkę z rozrywki podczas piątkowego Wielkiego Finału, jednak z powodu awarii samochodu mężczyzna nie dotarł do studia, tracąc tym samym szansę na ostateczne zwycięstwo.

Artur Baranowski nie dotarł na Wielki Finał "1 z 10"! Co się stało? Pojechali do domu rekordzisty "1 z 10", ale odmówił wywiadu. Do akcji wkroczył ojciec

"Wiadomości" TVP o Arturze Baranowskim

Choć zwycięstwo w Wielkim Finale przypadło innemu uczestnikowi, dla fanów “Jednego z dziesięciu” to właśnie Artur Baranowski jest niewątpliwym triumfatorem. Sam zainteresowany jednak niezbyt dobrze znosi swoją popularność. Jak dowiedział się Świat Gwiazd, mężczyzna stara się nie wychodzić z domu.

Tymczasem sława 28-latka zdaje się sięgać dalej i dalej, o czym świadczyć może chociażby materiał w głównym wydaniu piątkowych “Wiadomości” TVP, w całości poświęcony “geniuszowi ze Śliwnik”. Co więcej, państwowe medium złożyło mężczyźnie pewną propozycję!

TVP składa propozycję rekordziście "Jednego z dziesięciu"

W materiale “Wiadomości” poinformowano o sukcesie Artura Baranowskiego i przykremu incydentowi, wskutek którego nie zdołał dojechać do Warszawy na Wielki Finał. Na koniec reportażu pojawił się jednak wiele mówiący komunikat.

Biorąc pod uwagę wszechstronną wiedzę i wyjątkowość pana Artura Baranowskiego, TVP zaproponuje mu udział w innych teleturniejach wiedzowych - zapowiedziano.

Czy Artur Baranowski ulegnie pokusie kolejnej wygranej? A może ma już dość nadmiernej popularności? Widzowie z pewnością cieszyliby się, mogąc ujrzeć go ponownie, ale niewątpliwie uszanują każdą jego decyzję.

Zobacz także: Na te pytania odpowiadał Baranowski! A ty dasz radę? Sprawdź się

jeden z dziesięciu
kadr z programu “Jeden z dziesięciu”/TVP
jeden z dziesięciu
kadr z programu “Jeden z dziesięciu”/TVP
jeden z dziesięciu
kadr z programu “Jeden z dziesięciu”/TVP