Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Anna Wendzikowska powróciła do tematu pracy w TVN. Wyjawiła wysokość swojej pensji
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.05.2023 08:49

Anna Wendzikowska powróciła do tematu pracy w TVN. Wyjawiła wysokość swojej pensji

Anna Wendzikowska
KAPiF

Anna Wendzikowska po raz kolejny zdecydowała się opowiedzieć o smutnym doświadczeniu, jakie zdobyła, pracując w TVN-ie. Tym razem gwiazda wyznała, na jakie zarobki mogła liczyć w ostatnim okresie swojego zatrudnienia. 

Dziennikarka gorzko wspomina swoją pracę w TVN. Twierdzi, że padła ofiarą mobbingu, a co więcej - miała nie być jedyną, która doznała karygodnego zachowania ze strony swoich przełożonych. 

Anna Wendzikowska wspomina TVN

Anna Wendzikowska odeszła z “Dzień dobry TVN” w atmosferze skandalu. Wkrótce po swoim zniknięciu z anteny prezenterka opublikowała poruszający wpis, w którym wyznała, co spotkało ją ze strony przełożonych

Byłam poniżana, gnębiona, codziennie drżałam o pracę. Niby "gwiazda telewizji", a ja byłam traktowana jak dziewczynka z podstawówki, którą co chwilę bije się po łapkach za każde niedociągnięcie — pisała dziennikarka. 

"The Voice Kids". Widzowie zgodnie podsumowali wygraną Martyny Gąsak: "Wygrana była pewna"

Dramat Anny Wendzikowskiej

W ostatniej rozmowie z Żurnalistą, Anna Wendzikowska ponownie powróciła do tematu przykrych doświadczeń nabytych podczas pracy w TVN. Zdradziła, że nie była jedyną osobą, która musiała zmagać się z mobbingiem. 

Było i parę procesów, tam były osoby, które wylądowały w psychiatryku, na psychotropach i naprawdę ludzie, którzy w trudnej sytuacji byli, dużo trudniejszej niż ja, bo ich nikt nie chciał wysłuchać — opowiadała dawna prezenterka “Dzień dobry TVN”. 

Ile zarabiała Anna Wendzikowska?

Anna Wendzikowska zaznaczyła też, że do pozostania w TVN-ie nie zachęcały ją wyjątkowo niskie zarobki. Pewnego dnia stwierdziła, że nie zamierza poświęcać swojego zdrowia za tak małe pieniądze

Pod koniec dostawałam 10 tysięcy złotych, ale dlatego, że wiesz, ile zarabiałam w pandemii? Trzy tysiące złotych miesięcznie, bo byliśmy na wycenach. I to był taki moment, że pierwszy raz chciałam odejść, bo sobie pomyślałam, nie dość, że dostaję cały czas zje**ę, nie dość, że ktoś cały czas próbuje się mnie pozbyć jakimiś sposobami, to jeszcze zarabiam trzy tysiące, to chyba nie ma sensu — wyznała gwiazda. 

Zobacz zdjęcia: 

Źródło: “Żurnalista”