Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Anna Popek właśnie STRACIŁA pracę w TVP! Po wszystkim tak ją potraktowali…
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.09.2023 08:19

Anna Popek właśnie STRACIŁA pracę w TVP! Po wszystkim tak ją potraktowali…

Anna Popek
Anna Popek straciła pracę w TVP, fot. KAPiF

Anna Popek ponownie zawitała w szeregach prezenterów i prezenterek popularnych programów TVP. Po powrocie dziennikarka miała ambitny plan na zostanie jedną z najsłynniejszych gwiazd stacji. Niestety nie zobaczymy jej tak często, jakby tego chciała. Program z jej udziałem jesienią przestaje być emitowany.

Anna Popek wróciła do TVP

Dziennikarka ze stacją związana jest od 1999 roku i systematycznie powracała na ekrany jako prowadząca coraz to nowszych programów. Ostatnie mogliśmy zobaczyć ją jako jedną z gwiazd "Pytania na śniadanie".

W duecie z Robertem Rozmusem zaczynała zjednywać sobie widzów, jednak śniadaniówka nie była szczytem jej ambicji. Współpraca z TVP miała wiązać się z występem w wielu innych tytułach.

Anna Popek (2).jpg
Anna Popek straciła pracę w TVP, fot. KAPiF
Anna Popek (3).jpg
Anna Popek straciła pracę w TVP, fot. KAPiF
Trener Polaków rozpłakał się po finale. Tego dnia przeżywał osobisty dramat

Anna Popek nie tylko w "Pytaniu na śniadanie"

Po powrocie do TVP dziennikarka zaczęła pojawiać się także w innym hicie stacji. Regularnie mogliśmy ją oglądać w muzycznym cyklu "Polskich biesiad". Według informatora Plotka miał to być dopiero początek jej ogromnej kariery na ekranie.

Anna Popek liczyła na więcej szans wrócenia do dawnej popularności. Niestety jak podaje informator portalu, już niedługo będziemy musieli pożegnać się z jej udziałem w popularnym programie. Na tle innych gwiazd TVP, dziennikarka wypada nieco blado.

Anna Popek straciła program w TVP

Zbliżające się wybory sprawiły, że stacja telewizyjna zaczyna rezygnować z nowych propozycji, trzymając się kurczowo dotychczasowych hitów. Z tego powodu miała podjąć decyzję o zakończeniu emisji programu "Polskie biesiady" wraz z rozpoczęciem jesieni.

Anna Popek ma być szczególnie niepocieszona tym faktem, ponieważ liczyła na długie występy w show. Żal ma być jeszcze większy z powodu zaangażowania innych gwiazd "Pytania na śniadanie" w hity TVP. Mimo ogromnego doświadczenia dziennikarka ma problem z przebiciem się przez "świeżą krew" stacji.

Anna Popek (4).jpg
Anna Popek straciła pracę w TVP, fot. KAPiF