Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Aneta Zając w namiętnym pocałunku z dużo młodszym! Ludzie nie wytrzymali: "Wyglądają jak matka z synem"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.10.2023 11:20

Aneta Zając w namiętnym pocałunku z dużo młodszym! Ludzie nie wytrzymali: "Wyglądają jak matka z synem"

Aneta Zając
Aneta Zając w pocałunku z młodszym mężczyzną, fot. KAPiF/instagram.com/pierwszamilosc/

W mediach społecznościowych pojawiło się zaskakujące nagranie z udziałem Anety Zając. Aktorka całuje na nim dużo młodszego mężczyznę. Internauci nie wytrzymali i zaczęli krytykować parę. Nikt nie przypuszczał, że to właśnie ten duet zostanie połączony.

Aneta Zając w romantycznym nagraniu z młodszym mężczyzną

Aktorka od lat występuje w popularnym serialu Polsatu "Pierwsza miłość", gdzie poznała swojego partnera, Mikołaja Krawczyka. Para tworzyła związek przez 7 lat, a nawet doczekała się bliźniaków. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Teraz Aneta Zając rozgrzała internautów nagraniem namiętnego pocałunku z młodszym mężczyzną. W komentarzach ostro zareagowano na takie połączenie. Parę dzieli 9 lat różnicy.

Aneta Zając (3).jpg
Aneta Zając w pocałunku z młodszym mężczyzną, fot. KAPiF
"Różyczka 2". Gwiazdy na premierze: Boczarska z Banasiukiem, Torbicka, Kidawa-Błońska… W życiu Maryli Rodowicz rozgrywa się dramat. Z jej zdrowiem nie jest dobrze. Wydano oświadczenie

Internauci krytykują pocałunek Anety Zając

Nagranie z aktorką wzbudziło ogromne zainteresowanie odbiorców, którzy nie kryli zaskoczenia. Choć niektórzy wręcz gratulowali takiego połączenia, inni nie mogli wyzbyć się dyskomfortu spowodowanego sporą różnicą wieku między duetem.

  • Wyglądają jak matka z synem.
  • Dziwnie się na to patrzy.
  • Czuję zniesmaczenie po tym jak to zobaczyłam.

Wygląda na to, że widzowie "Pierwszej miłość" nie są zadowoleni z losu, jaki przypadnie postaci granej przez Anetę Zając. Scenarzyści postanowili "sparować" ją z młodszym mężczyzną.

Aneta Zając będzie miała romans w "Pierwszej miłości"

Marysia, czyli postać grana przez Anetę Zając nie miała łatwej przeprawy w sercowych rozterkach. Po kilku nietrafionych związkach będzie miała szansę zacząć wszystko od nowa przy boku Kacpra (Damian Kulec).

Gdy mężczyzna będzie walczył w szpitalu o życie, Marysia w końcu odważy się wyznać, co do niego czuje. To właśnie wtedy dojdzie między nimi do namiętnego pocałunku, który tak poróżnił internautów.

Scenarzyści będą musieli zastanowić się, czy związek tej dwójki ma szansę bardziej przekonać widzów, czy może odciągnie ich od kolejnych odcinków "Pierwszej miłości".

Aneta Zając (4).jpg
Aneta Zając w pocałunku z młodszym mężczyzną, fot. KAPiF