Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Aktor "M jak miłość" wspomina nieprzyjemny incydent z Mikołajem Roznerskim. Trafił na SOR
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 04.06.2022 13:40

Aktor "M jak miłość" wspomina nieprzyjemny incydent z Mikołajem Roznerskim. Trafił na SOR

Mikołaj Roznerski EA
fot. TRICOLORS/East News

Na planie serialu "M jak miłość" jakiś czas temu doszło do wydarzeń, których nie spodziewał się nikt. Podczas nagrywania sceny bójki doszło do prawdziwego oddania ciosu. W wyniku incydentu Tomasz Ciachorowski trafił na SOR.

Mikołaj Roznerski i Tomasz Ciachorowski pod okiem kaskadera przygotowywali się do odegrania sceny bójki. Zmiana planów podczas nagrywania skutkowała rzeczywistym trafieniem.

Bójka na planie "M jak miłość"

Mikołaj Roznerski jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów, który może pochwalić się pokaźnym gronem fanów, szczególnie ze strony płci pięknej. Niewątpliwie największy rozgłos przyniosła aktorowi rola Marcina Chodakowskiego w "M jak miłość".

W serialu nie mogło zabraknąć również czarnego charakteru, którym był Artur Skalski, grany przez Tomasza Ciachorowskiego. To właśnie między Tomaszem a Mikołajem miało dojść do serialowej bójki.

Mikołaj Roznerski uderzył Tomasza Ciachorowskiego

Tomasz Ciachorowski podczas wywiadu w programie "Taki jak ty", emitowanym na stacji TVP Kobieta opowiedział o szokującym incydencie. Otóż okazuje się, że Tomasz miał odegrać scenę bójki z Mikołajem Roznerskim. Aktorzy długo przygotowywali się do nagrań, a całość odbywała się pod czujnym okiem kaskadera.

— To była dość rozbudowana bójka, myśmy dzień wcześniej spędzili parę godzin na przygotowanie tej sceny, pod okiem kaskadera. Więc byliśmy dość dobrze, rzetelnie przygotowani do zagrania tej sceny. Ale potem coś poszło nie tak, reżyser chciał, byśmy coś zmienili, no i zmieniliśmy, w efekcie czego ja zostałem poszkodowany — wyjawił Tomasz Ciachorowski w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem.

Z dalszej części rozmowy dowiadujemy się, że Mikołaj miał kopnąć Tomasza w brzuch, jednak traf chciał, że uderzenie zostało wymierzone nieco niżej.

— Nie chcę tego zrzucać na Mikołaja, bo świetnie się z tego zadania wywiązał. Miał mnie kopnąć w brzuch, ale trafił trochę niżej, a to dlatego, że został tak poinstruowany — kontynuował Ciachorowski.

Cios okazał się na tyle mocny, że aktor wylądował na SOR-ze.

Tomasz Ciachorowski
fot. instagram.com/tomek_ciachorowski/
Tomasz Ciachorowski
fot. instagram.com/tomek_ciachorowski/
Mikołaj Roznerski
fot. instagram.com/mroznerski/
Mikołaj Roznerski
fot. instagram.com/mroznerski/
Mikołaj Roznerski
fot. instagram.com/mroznerski/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Może zaskakiwać, jak dużo razy rozwodziła się Katarzyna Dowbor. Mało kto pamięta, jej wszystkich mężów

  2. „Rodzinka.pl". Kacper Boski już tak nie wygląda. Mateusz Pawłowski kończy 18 lat!

  3. 14-letnia Viki Gabor pochwaliła się nowym zdjęciem. Nie do wiary, jak bardzo się zmieniła

Zapraszamy na naszego Instagrama