Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Adriana Kalska w sukni ślubnej. Ale ona wygląda, to najpiękniejsza panna młoda w tym roku?
Michał Fitz
Michał Fitz 18.05.2023 10:24

Adriana Kalska w sukni ślubnej. Ale ona wygląda, to najpiękniejsza panna młoda w tym roku?

Adriana Kalska
fot. KAPiF; instagram.com/papierynaszczescie_tvn

Adriana Kalska jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, więc nie ma się co dziwić, że jej sprawy sercowe bardzo interesują fanów. Ci mogli się w pierwszej chwili nieźle zdziwić, gdy w sieci mignęło im zdjęcie aktorki w sukni ślubnej.

Trzeba przyznać, że Kalska w tej kreacji prezentuje się kapitalnie i śmiało mogłaby startować w konkursie na najpiękniejszą pannę młodą.

Adriana Kalska w sukni ślubnej

Ci, którym nieco skoczyło tętno na widok Kalskiej w bieli, szybko zostali sprowadzeni na ziemię, gdy zorientowali się, jakie jest źródło fotografii. Ta pochodzi bowiem z planu serialu “Papiery na szczęście”, w którym Adriana gra główną rolę.

Kreacja zwiastuje koniec sezonu, który ma spuentować ślub głównej bohaterki. Niewykluczone, że będzie to jedna z ostatnich scen całej produkcji, bo już jakiś czas temu ogłoszono, że nie będzie ona kontynuowana.

Nieoficjalnie: Gwiazda Polsatu zastąpi Pavlović w "Tańcu z gwiazdami". To znana wszystkim postać

Fani reagują na serialowy ślub Adriany Kalskiej

Choć pod wspomnianym zdjęciem pojawiło się kilka komentarzy, w których internauci podkreślali, jak ładnie wygląda Adriana Kalska, większość z nich ubolewała jednak nad tym, że serial zniknie niedługo z anteny.

- Dlaczego to już koniec? - ubolewa jedna z fanek.

- Wszystko, co fajne TVN7 ściąga z ramówki — żali się kolejna.

- A mi będzie tego serialu brakowało czytamy w następnym komentarzu.

Adriana Kalska żegna się z serialem

Zdjęcia do “Papierów na szczęście" zakończyły się nieco ponad miesiąc temu. Adriana Kalska wykorzystała tę okazję, by w mediach społecznościowych pożegnać się z fanami i swoją postacią. Przy okazji podsumowała cały okres pracy nad tym projektem. Jak podkreśliła, jest bardzo wdzięczna, że mogła brać w nim udział.

- Dziękuję przede wszystkim aktorom, moim serialowym partnerom, mojej serialowej rodzince i mojej serialowej paczce przyjaciół — pisała wówczas aktorka.

Zobacz post: