Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Adam Zdrójkowski opowiedział o swojej pracy. Karierę przypłacił własnym zdrowiem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.03.2022 21:47

Adam Zdrójkowski opowiedział o swojej pracy. Karierę przypłacił własnym zdrowiem

Logo TVP
IBERION

Gwiazdor TVP, Adam Zdrójkowski, wyznał, z czym musiał sobie ostatnio poradzić. Kariera bardzo mocno nadwyrężyła zdrowie chłopaka, który brał leki antydepresyjne. Praca stanowiła dla niego podstawę samopoczucia.

Największą sławę zyskał dzięki roli Kuby w hicie TVP2 "Rodzina.pl", gdzie występował od dziesiątego roku życia. Sukcesy zawodowe sprawiły, że młody aktor pojawiał się w dużej ilości popularnych programów m.in.: "Ojciec Mateusz", "W rytmie serca" czy "O mnie się nie martw".

Intensywny tryb życia oraz popularność pozostawiły skazy na zdrowiu psychicznym młodego chłopaka. Niedawno wyznał, jak radził sobie w najcięższych chwilach przygniatającej sławy.

Gwiazdor TVP przyjmował leki antydepresyjne

Kariera młodego aktora ciągle szybowała w górę, co skupiało coraz więcej oczu na jego osobie. Media przyglądały się jego decyzjom, wywierając niewyobrażalną presję oraz chęć dostosowania się. Dodatkowym ciosem dla aktora był niedawno zakończony związek z Wiktorią Gąsiewską.

Para poznała się na planie serialu "Rodzinka.pl" i przez długi czas pozostawała nierozłączna, publikując wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Rozstanie przybiło chłopaka, który zaczął coraz rzadziej pojawiać się przed kamerami. W rozmowie z "Party.pl" wyznał, że w najcięższych okresach musiał wspomagać się lekami antydepresyjnymi.

- Kiedy zdjęcia dobiegają końca, czujesz ogromny spadek adrenaliny i przychodzi pewien rodzaj smutku. [...] Ciężej jest wrócić na ziemię po udziale w show, gdzie od rana do wieczora działasz na najwyższych obrotach. Zdarzyło się, że po takim maratonie byłem na lekach antydepresyjnych, bo siadła mi głowa, a organizm nadal domagał się adrenaliny wyznał.

Adam Zdrójkowski staje na nogi po trudnych chwilach

Niedawno do aktora uśmiechnął się los, dając mu nadzieję na lepszą przyszłość i sukcesy zawodowe. Rozpoczynając współprace ze stacją telewizyjną Polsat, zachwycił widzów podczas udziału w popularnym programie rozrywkowym "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Teraz powróci również do regularnego pojawiania się na planach zdjęciowych za sprawą angażu w serialu "Przyjaciółki". Aktor wcieli się w najnowszych odcinkach produkcji w rolę przebojowego fryzjera, Patryka.

Fani Adama Zdrójkowskiego mają nadzieję, że najgorsze chwile są już za nim, a teraz nadszedł czas na zasłużone uznanie. On sam wreszcie czuje, że wrócił do równowagi i będzie chciała jak najdłużej zachować balans pomiędzy sukcesami zawodowymi a dbaniem o zdrowie psychiczne.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Przerażająca relacja syna Beaty Tadli z Ukrainy, cudem uszedł z życiem. "Uciekliśmy do rowu"

Źródło: Se

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: TVP