Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > 22-letni aktor zmarł po serii operacji plastycznych. Chciał upodobnić się do wokalisty BTS
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.04.2023 17:19

22-letni aktor zmarł po serii operacji plastycznych. Chciał upodobnić się do wokalisty BTS

Saint Von Colucci
fot. Page Six, STARPICZ / Splash News/EAST NEWS

Fascynacja zespołem BTS doprowadziła do tragedii. W wieku 22 lat zmarł kanadyjski aktor Saint Von Colucci, który przeszedł szereg zabiegów estetycznych, mających go upodobnić do idola z koreańskiej grupy. Ostatni z nich zakończył się śmiercią. 

Dramat Kanadyjczyka to dowód na to, do jakich nieszczęść doprowadzić może fanatyczna fascynacja i może okazać się cenną przestrogą dla wszystkich, którzy chcieliby udać się w jego ślady. 

22-latek chciał być jak Jimin z BTS

BTS to jeden z najpopularniejszych na świecie zespołów wykonujących muzykę k-pop. Siedmiu młodych Koreańczyków od kilku lat podbija listy przebojów i doprowadza do ekstazy miliony zachwyconych fanów

Jednym z nich był kanadyjski aktor Saint Von Colucci. 22-latek ze swojej ulubionej grupy szczególnie upodobał sobie Jimina, w postać którego miał nawet okazję wcielić się w jednym z seriali, “Pretty Lies”. 

Wpadka w "M jak miłość". Gdy będziecie oglądać nowy odcinek, spójrzcie na ten szczegół w gabinecie Rogowskiej

Fascynacja BTS doprowadziła do tragedii

22-latek tak bardzo chciał upodobnić się do swojego idola, że zdecydował się przejść szereg operacji plastycznych, które miały doprowadzić go do identycznego wyglądu. Wykonał m.in. lifting oczu, brwi i twarzy, a także redukcję ust. 

Wszczepił również implanty w szczękę, co doprowadziło do zakażenia. W związku z nieoczekiwaną reakcją organizmu, lekarze niezwłocznie podjęli się operacji usunięcia ciał obcych z twarzy mężczyzny. 

Śmierć 22-letniego aktora

Niestety, infekcja była na zbyt zaawansowanym etapie. Pomimo prób medyków, nie udało się uratować życia Sainta Von Colucciego. Informacje o zgonie aktora potwierdził menadżer artysty, Eric Blake. 

22-latek miał ambicję zrobienia kariery w Korei Południowej. Wierzył, że serial, w którym wystąpił i nad którym ciężko pracował, wzniesie go na szczyt popularności. Wciąż nie był jednak zadowolony ze swojego wyglądu, który próbował korygować licznymi operacjami

Zobacz zdjęcia: 

Źródło: plotek.pl