Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Zwykle opanowana Werner nie wytrzymała. Tak zareagowała na wieści o chorobie Kryńskiej
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 11.04.2024 20:07

Zwykle opanowana Werner nie wytrzymała. Tak zareagowała na wieści o chorobie Kryńskiej

Tak Anita Werner zareagowała na wieść o chorobie Joanny Kryńskiej
fot. KAPiF

Kilka dni temu Joanna Kryńska poinformowała o strasznej diagnozie, jaką otrzymała. Niedługo po tym jej koleżanka z pracy Anita Werner zareagowała na wieści o chorobie. 

Kariera Anity Werner w TVN

Anita Werner to dziennikarka związana ze stacją telewizyjną TVN24 od jej początków. Tam zdobywała pierwsze doświadczenia przed kamerą, występując w programach "Fakty po południu" oraz "Fakty po Faktach". Od 2007 roku jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek głównego wydania serwisu informacyjnego. 

Za swoje profesjonalne podejście otrzymała już pięć statuetek Telekamery oraz trzy Wiktory, jednak nie ogranicza się tylko do pracy w mediach. Jest także autorką książki "Mecz to pretekst", która oferuje reporterskie spojrzenie na złożone powiązania między sportem, polityką i wojną.

Ostatnimi czasy koleżanka z pracy Anity Werner Joanna Kryńska przekazała tragiczną wiadomość.

Anita Werner i Agnieszka Cegielska gościniami "Dzień Dobry TVN". Była niespodzianka Magia sztucznej inteligencji na wyciągnięcie ręki. Samsung rozszerza dostępność przełomowych funkcji Galaxy AI

Joanna Kryńska wyznała prawdę o swojej chorobie

Przed kilkoma dniami Joanna Kryńska opublikowała wzruszający post, w którym podzieliła się informacją, że 8 marca zdiagnozowano u niej guza mózgu. Konieczna była pilna operacja. Jej partner życiowy, Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski, udziela jej wsparcia we wszystkim. Kryńska to znana prezenterka z TVN24.

Od momentu poznania wyniku byliśmy wszędzie Bydgoszcz, Warszawa, od szpitala do szpitala […] Co czułam przed operacją, znając szczegóły? Że muszę to zrobić, że takie mam dla siebie zadanie. I się udało" – pisała na Instagramie Joanna Kryńska. 

Dziennikarka wyznała, że operacja wcale nie była łatwa. 

Wiedziałam jak blisko aparatu mowy jest guz. Pół milimetra.  Mówię, chodzę, wracam szybko do sił, a włosy odrastają. Wynik histopatologii bardzo dobry. Po operacji mam drugie życie — pisała na Instagramie Joanna Kryńska.

Na tę wiadomość publicznie zareagowała Anita Werner.

Anita Werner reaguje na wieść o chorobie Kryńskiej

Pod emocjonalnym wpisem Joanny Kryńskiej zaroiło się od komentarzy jej znajomych oraz fanów, którzy życzyli jej szybkiego powrotu do pełni sił. Na osobny wpis zdecydowała się natomiast Anita Werner. Prezenterka "Faktów" TVN napisała:

Zdrowie jest najważniejsze. Zdrowie i miłość. Nasza cudowna koleżanka z TVN24 Joanna Kryńska coś o tym wie  "Asia wraca do nas z dalekiej podróży i ma dla Was wszystkich ważną wiadomość: badajcie się! Nie odkładajcie badania na później! Nie odkładajcie na później dbania o własne zdrowie! – apelowała Anita Werner, dołączając wspólne zdjęcie z koleżanką z pracy.

Na zdjęciu obie dziennikarki promienieją uśmiechem od ucha do ucha. Anita Werner dołączyła do swojego wpisu poruszający tekst.

Asia, jesteś pięknym człowiekiem. Żyj długo i szczęśliwie. I wracaj do nas szybko uśmiechnięta i zdrowa. Zdjęcie jest z zeszłego roku, ale musicie wiedzieć, że Asia uśmiecha się tak codziennie – podsumowała prezenterka "Faktów".

Życzymy bardzo dużo zdrowia.

Joanna Kryńska, fot, KAPiF
Joanna Kryńska, fot, KAPiF
Anita Werner, fot. KAPiF
Anita Werner, fot. KAPiF
Anita Werner na rowerze eksponuje dekolt. Fani zachwyceni widokiem
Anita Werner
Anita Werner
Anita Werner jest jedną z najbardziej uznanych dziennikarek w Polsce. Od lat związana jest ze stacją TVN. Prowadzi główne wydanie Faktów. Poza wielką pasją do swojej pracy gwiazda z nie mniejszym zaangażowaniem oddaje się aktywności fizycznej. Choć zwykle razem ze swoim partnerem Michałem Kołodziejczykiem biega na długie dystanse, tym razem, wspólnie wybrali się na rower. Zdjęcie z przejażdżki zachwyciło internautów. Anita Werner jest jedną z najbardziej uznanych dziennikarek w Polsce. Od lat związana jest ze stacją TVN. Prowadzi główne wydanie Faktów. Dziennikarka razem ze swoim partnerem Michałem Kołodziejczykiem pasjonuje się sportem, a szczególnie bieganiem. Ostatnio na swoim Instagramie gwiazda pochwaliła się zdjęciem z rowerowej przejażdżki. Odsłoniła piękny dekolt i wysportowaną sylwetkę. Anita Werner od wielu lat jest twarzą TVN. Poza pracą dziennikarka pasjonuje się także sportem, a szczególnie bieganiem, którym zaraził ją jej partner Michał Kołodziejczyk. Ostatnie zdjęcie w stroju sportowym, jakim pochwaliła się na Instagramie, zachwyciło jej fanów.
Czytaj dalej
Anita Werner opowiedziała o poważnej chorobie w rodzinie. "Potrzebowałam wsparcia"
Anita Werner
Anita Werner
Anita Werner w szczerym wywiadzie dla Agaty MłynarskiejDziennikarka wyznała prawdę na temat choroby ojcaProwadząca „Faktów” nie kryje podziwu względem osoby rodzicaAnita Werner zdobyła popularność dzięki występom w TVN. Dziennikarka podjęła współpracę ze stacją w 2001 roku. Dziś słynie z prowadzenia głównego wydania „Faktów”, kojarząc się wielu odbiorcom z profesjonalizmem. Czego nie widać na wizji, w życiu dziennikarki nie brakuje osobistych trudów, o których zgodziła się opowiedzieć ostatnio na łamach internetowego wywiadu.
Czytaj dalej