Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "To był koszmar". Zapłakana Victoria Beckham pierwszy raz o kochance męża. Tabloidy pokazały jej zdjęcia
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 04.10.2023 19:08

"To był koszmar". Zapłakana Victoria Beckham pierwszy raz o kochance męża. Tabloidy pokazały jej zdjęcia

Victoria Beckham płacze w dokumencie Netflixa
Victoria Beckham płacze w dokumencie Netflixa

Dokument Netflixa o Davidzie Beckhamie wywołuje wielkie emocje w mediach. Wszystko za sprawą opowieści Victorii Beckham, która po latach przerwała milczenie na temat rzekomego romansu męża. Z kim miał ją zdradzić?

Łzy Victorii Beckham w dokumencie Netflixa

Netflix przygotował dokument o życiu Davida Beckhama. W filmie “Beckham” udział wzięły bliskie piłkarzowi osoby. Nie mogło zabraknąć jego żony. Victoria Beckham po raz pierwszy podzieliła się swoimi przemyśleniami na tematy, które miesiącami, jak nie latami, rozgrzewały prasę plotkarską.

Jedną z najbardziej sensacyjnych historii dotyczących Beckhamów był rzekomy romans Davida. Victoria po latach milczenia zdecydowała się wypowiedzieć na ten temat. Gdy odpowiadała na pytanie dziennikarki, w jej oczach pojawiły się łzy. Nic dziwnego, skoro doszło do sytuacji, z których postanowiła się zwierzyć milionom widzów.

Jak schudła Victoria Beckham? Meghan Markle i Harry awanturują się z Beckhamami. Czarne chmury nad przyjaźnią eks-royalsów

Kiedy David i Victoria Beckhamowie wzięli ślub?

David Beckham i Victoria Adams pobrali się w 1999 roku – dwa lata po tym, jak zostali parą. Ich ślub był w Wielkiej Brytanii wydarzeniem na miarę tych z rodziny królewskiej. 

Uroczystość odbyła się w Luttrellstown Castle w Irlandii. Tematem przewodnim była legenda o Robin Hoodzie. Paparazzi ustawiali się w kolejkach, by zrobić zdjęcia nowożeńcom, a brytyjscy kibice wypełnili po brzegi puby, by celebrować zmianę stanu cywilnego ich najlepszego w tamtym czasie piłkarza i wokalistki legendarnej, oklaskiwanej na całym świecie grupy Spice Girls.

Krótko po tym, jak Beckhamowie złożyli sobie przysięgę małżeńską i zostali rodzicami Brooklyna, prasa w Anglii zaczęła pisać o zażyłej relacji sportowca z kobietą, której nazwisko w dokumencie Netflixa nie padło. Pokazano jednak czołówki magazynów, przez co jasno wskazano, o kogo chodzi. To była asystentka Davida – Rebecca Loos.

Victoria Beckham o rzekomej kochance Davida

Beckhamowie przed kamerami przyznali, że przez spekulacje prasy brukowej ich małżeństwo wisiało na włosku. Przyznali, że był to “najgorszy czas” dla ich relacji. Co dokładnie powiedziała Posh Spice, czyli Victoria?

To był najtrudniejszy okres, ponieważ mieliśmy wrażenie, że świat jest przeciwko nam. Chodzi o to, że byliśmy nastawiani przeciwko sobie, jeśli mam być całkowicie szczera.[…] I to jest smutne. Nie potrafię nawet opisać, jakie to było trudne i jak to na mnie wpłynęło. To był koszmar. […] To był absolutny cyrk - a wszyscy uwielbiają, gdy cyrk przyjeżdża do miasta, prawda? Chyba że się w nim jest, to niekoniecznie.

Zapytana o to, czy czuje się zraniona przez własnego męża, odpowiedziała:

Jeśli mam być całkowicie szczera, to tak. To był najbardziej nieszczęśliwy moment w moim życiu.

Victoria dodała przy tym, że musiała wziąć się w garść i przede wszystkim wspierać męża, który stał się celem ataków prasy i internautów. Chociaż dostęp do internetu wtedy nie był tak powszechny jak teraz, to i tak pod adresem ówczesnej gwiazdy Realu Madryt padało wiele obelg i gróźb:

To nie tak, że czułam się niesłyszana, ponieważ zawsze pamiętałam, żeby skupić się na tym, czego potrzebował.

Victoria Beckham płacze w dokumencie Netflixa
Victoria Beckham płacze w dokumencie Netflixa
David Beckham płacze w dokumencie Netflixa
David Beckham płacze w dokumencie Netflixa

Jak wygląda Rebecca Loos?

Rebecca Loos usunęła się w cień, gdy zakończyła pracę z Davidem Beckhamem. Nie chciała publicznie komentować doniesień o ich rzekomym romansie, co nie ułatwiło jego byłemu pracodawcy uwolnić się od przykrych, uderzających także w Victorię pomówień.

W internecie wciąż można znaleźć wspólne zdjęcia Davida z Rebeccą, ale ciężko się temu dziwić. W końcu łączyła ich relacja zawodowa, a kobieta wielokrotnie towarzyszyła mu podczas wystąpień publicznych.

David i Victoria Beckhamowie na premierze dokumentu Netflixa, fot. EastNews
David i Victoria Beckhamowie na premierze dokumentu Netflixa, fot. EastNews
David i Victoria Beckhamowie z rodziną na premierze dokumentu Netflixa, fot. EastNews
David i Victoria Beckhamowie z rodziną na premierze dokumentu Netflixa, fot. EastNews
EN_01593323_0508.jpg
David i Victoria Beckhamowie, fot. EastNews