Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Tylko u nas: Blanka szczerze o związku ze Smolastym. Wyznała, co między nimi zaszło
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.03.2023 23:36

Tylko u nas: Blanka szczerze o związku ze Smolastym. Wyznała, co między nimi zaszło

Blanka
Fot. Świat Gwiazd

Blanka jest obecnie na ustach całej Polski. Jej zwycięstwo w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizji 2023 wywołało wiele kontrowersji. Świat Gwiazd postanowił porozmawiać z nią nie tylko o kwestiach muzycznych, ale i uczuciowych.

Fani muzyki hip-hopowej powinni pamiętać, że nieco ponad rok temu jeden z najbardziej znanych artystów tego gatunku chwalił się w mediach społecznościowych związkiem z tegoroczną zwyciężczynią preselekcji. Nam opowiedziała, jakie mają obecnie relacje.

Blanka i Smolasty: miłość i wspólny teledysk

Smolasty, czyli Norbert Smoliński, w 2020 roku był w związku z Honoratą Skarbek. Ich relacja była bardzo burzliwa, a media donosiły o licznych rozstaniach i powrotach. Kiedy ich miłość ostatecznie dobiegła końca, raper związał się z Blanką Stajkow. To, że coś ich łączy, stało się jasne w maju 2022 roku.

Stajkow wystąpiła też w teledysku Smolastego „Pijemy za lepszy czas”. Ta już wówczas była zdecydowana, że zamiesza skupić się na karierze muzycznej. Fani życzyli im szczęścia, ciesząc się, że muzyk znalazł szczęście u boku nowej partnerki.

Kim był Jakub Majoch? Jego konfliktem z Dodą przed laty żyła cała Polska

Blanka i Smolasty: rozstanie

Już pod koniec 2022 roku ci, którzy kibicowali raperowi i Blance, mogli poczuć rozczarowanie. W grudniu Smolasty pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem z nową partnerką. Co ciekawe także ona, podobnie jak Stajkow, zaczynała karierę w show-biznesie od programu TVN „Top Model”. 

Nicole Akonchong wystąpiła w 10. edycji modowego show. Dotarła tam do finału, w którym jednak zajęła drugie miejsce. Ostatnio raper nagrał utwór „Herbata z imbirem”, będący typową piosenką o miłości, można więc zgadywać, że jego nowy związek kwitnie w najlepsze.

Tylko u nas: co łączy teraz Blankę i Smolastego?

Jak do zakończenia związku ze Smolastym odnosi się sama piosenkarka? Światowi Gwiazd opowiedziała, co obecnie łączy ją z raperem. Czy czuje żal po rozstaniu? Okazuje się, że wręcz przeciwnie.

Oboje się dalej wspieramy. Ja trzymam za niego mocno kciuki. Jest mega dobrym człowiekiem i radzi sobie świetnie we wszystkim, co robi. Mamy dobry kontakt. Nie było żadnej dramy, nie wydarzyło się nic złego. Mogę ze spokojem powiedzieć, że jest wszystko okej – mówi nasza rozmówczyni.

Zobacz zdjęcia:

Blanka
Fot. Świat Gwiazd
Blanka
Fot. Świat Gwiazd
Blanka
Blanka, fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama

Tagi: Eurowizja