Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Twoja twarz brzmi znajomo". Fani bez litości dla nowej odsłony. "To jest porażka"
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 03.03.2023 21:53

"Twoja twarz brzmi znajomo". Fani bez litości dla nowej odsłony. "To jest porażka"

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. kapif

Dziś wyemitowany został pierwszy odcinek nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" po nowych porządkach Edwarda Miszczaka. Internauci są bezlitośni, "To jest porażka! Kto tak wykończył taki fajny program?", pisali.

Widzowie są zawiedzeni każdym aspektem programu, zaczynając od nowego wizerunku, po uczestników, kończąc na nowym prowadzącym. 

"Twoja twarz brzmi znajomo": Fani krytykują Macieja Rocka

Rewolucje nowego prezesa Polsatu odbijały się echem w mediach. Decyzja o zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej spowodowała odejście Piotra Gąsowskiego. Jego miejsce zajął Maciej Rock, który, pomimo doświadczenia, zdaniem widzów, nie dorównuje swojemu poprzednikowi. 

Odnośnie do Macka Rocka. Tak jak pisałem w innym komentarzu. Program prowadzi w sposób taki, jak by to był festiwal w Sopocie latem lub koncert Polsatu […] Poza tym Maciek nie będzie prowadził programu w podobny sposób, co Gąsowski, bo to już jest inna kultura i młodsze pokolenie.

Ale wiocha teraz ten program, wszystko spierdzieliliście w tym programie. Masakra jakaś. Rock sztywny jak widły w gnoju! Nie ma żadnej chemii między nim a Dowborem! – czytamy w komentarzach. 

Prawie cała rodzina gra w "M jak miłość". Żona i córka Bartłomieja Nowosielskiego też są aktorkami

Widzowie o studiu "TTBZ": "Studio to wygląda tragicznie"

Widzowie są zawiedzeni również i wystrojem nowego studia, podkreślają, że to już nie jest to samo, a nowy wizerunek programu wygląda "tragicznie". 

Studio to wygląda tragicznie, Rock też sztuczny. Brakuje Gąsa i Kasi, generalnie sztywno jakoś i nie ma tej klasy.

Teraz to studio nawet nie przypomina studia "Twojej twarzy brzmi znajomo", bo nie ma napisów tego programu ani nic, co przypomina ten program – czytamy w komentarzach na facebook'u programu. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": jury i uczestnicy

18. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nosi ze sobą wiele zmian. Współgospodarzami nowej edycji są Maciej Dowbor i Maciej Rock. W fotelach jurorskich zasiedli Małgorzata Walewska, Robert Janowski i nowy juror aktor Paweł Domagała. 

Na scenie wystąpią: Julia Kamińska, Natalia Janoszek, Daria, Piotr Stramowski, Krzysztof Ibisz, Katarzyna Kołeczek, Oskar Cyms oraz Daniel Jaroszek.