Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > TVN rezygnuje z wiosennej ramówki. Stacja wydała oświadczenie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.03.2022 09:53

TVN rezygnuje z wiosennej ramówki. Stacja wydała oświadczenie

Pilne ŚG do art
Pawel Wodzynski/East News

Stacja TVN zrezygnowała z nagrań wiosennej ramówki. Kanał telewizyjny będzie na bieżąco informował o nowościach programowych w swoich stałych pozycjach.

Wiosenne ramówki telewizyjnych propozycji programowych zawsze budziły zainteresowanie. Stacje mogły pochwalić się nowymi projektami oraz listą kontynuacji skierowanych do swoich odbiorców. TVN w ubiegłych latach podchodził do tworzenia krótkich spotów w szczególnie kreatywny sposób.

W tym sezonie widzów czeka jednak nieoczekiwana niespodzianka. Zarząd TVN wydał oświadczenie w temacie braku wiosennej ramówki stacji.

TVN bez wiosennej ramówki

Sezonowa ramówka TVN łączyła się z wielką galą przedstawiającą nowe oraz lubiane twarze stacji. Wiosenna edycja tego głośnego wydarzenia miała odbyć się pod koniec lutego, jednak w ostatniej chwili postanowiono całkowicie zrezygnować z powstania spotu reklamowego.

- Chcemy zadbać o bezpieczeństwo pracowników, partnerów i gości, którzy tradycyjnie uczestniczą w spotkaniach otwierających nowy sezon telewizyjny — napisano w oświadczeniu przesłanym dla portalu Wirtualne Media.

Zaskakująca decyzja TVN jest w dużej mierze podyktowana obecną sytuacją pandemiczną. Ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa stacja podjęła decyzję o rezygnacji z nagrań ramówki oraz hucznej uroczystości. Telewidzowie nie muszą się jednak obawiać, że przegapią informacje o swoich ulubionych programach. TVN przygotowało atrakcyjną alternatywę.

TVN rozpoczyna akcję "Co za wiosna!"

Lubiany kanał telewizyjny postanowił w atrakcyjny i długofalowy sposób informować swoich widzów o nowościach programowych. Świeże informacje w ofercie TVN będą przekazywane w krótkich audycjach prowadzonych przez Oliwiera Janiaka.

Najbliższe miesiące, aż do upragnionej wiosny, upłyną pod znakiem powolnego odkrywania kolejnych asów stacji. O nowościach programowych widzowie dowiedzą się również z programów takich jak Dzień Dobry TVN i Co za tydzień, a także z mediów społecznościowych TVN.

Niedawno stacja telewizyjna uchyliła rąbka tajemnicy. W wiosennej ofercie widzowie mogą śledzić kontynuację losów ulubionych bohaterów seriali: Brzydula, Papiery na Szczęście, Hotel Paradise, 19+, Opowieści małżeńskie czy Zagadki losu. Telewidzowie z pewnością nie będą się nudzić.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Niemożliwa wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Natychmiast wystosowano przeprosiny

  2. Niedawno wnuczka Donalda Tuska trafiła do szpitala. Niebywałe, co właśnie przekazała Kasia Tusk

  3. Gwiazda TVN i TVP w rozpaczy, przekazała druzgoczącą wiadomość. Stało się najgorsze

Źródło: Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: TVN