Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Tragiczna śmierć 27-letniej gwiazdy w samą Wielkanoc. Aktor znany z hitowych seriali zginął w wypadku
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 31.03.2024 08:17

Tragiczna śmierć 27-letniej gwiazdy w samą Wielkanoc. Aktor znany z hitowych seriali zginął w wypadku

Chance Perdomo nie żyje
Tragiczna śmierć 27-letniego aktora, fot. canva.com/Netflix

Smutne wieści ze świata kina i telewizji. W wieku zaledwie 27 lat odszedł znany i lubiany aktor. Gwiazdor popularnych produkcji zginął 30 marca w tragicznym wypadku motocyklowym.

Smutne święta gwiazd

Rozpoczynające się właśnie święta wielkanocne niestety nie dla wszystkich będą radosne i wesołe. Wśród tych, dla których najbliższe dni będą stały pod znakiem smutku, tęsknoty i zadumy nie brakuje osób z tzw. świecznika.

Przykrą refleksją w Wielką Sobotę podzieliła się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych m.in. Marianna Schreiber. Dla znanej z występów w takich programach jak “Top Model” czy talk-show Kuby Wojewódzkiego celebrytki są to bowiem pierwsze święta bez męża, polityka PiS, Łukasza Schreibera.

Dzisiaj razem z córką odwiedziłam swoją siostrę. Dotarło do mnie, że gdyby nie siostry czy mama - cały okres świąt i przygotowań, spędzałabym sama z córeczką. Zrobiło mi się strasznie przykro, ale teraz już wiem, że każda nawet najgorsza sytuacja czegoś nas uczy. Czasami nie chodzi o spędzony czas razem, ale o zainteresowanie, na które szczególnie zasługują najmłodsi - napisała Marianna Schreiber na InstaStory.

"The Voice Kids". Wróciła po fatalnym występie sprzed lat. Cleo ją poznała i zalała się łzami... To naprawdę ta sama osoba?! Poważny wypadek gwiazdy "Drag Me Out"! Media donoszą o "celowym działaniu". Co tam się wydarzyło?

Wielkanoc w cieniu tragedii

Podczas gdy inne gwiazdy chwaliły się zdjęciami koszyków ze święconką i kolorowych dekoracji w swoich domach, Krystyna Janda opublikowała w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie ze swoim zmarłym mężem, Edwardem Kłosińskim.

Kolejne święta bez… - napisała wybitna aktorka pod fotografią z ukochanym.

ZOBACZ: Smutna Wielkanoc u Krystyny Jandy. Śmierć bliskiej osoby przyszła za wcześnie. Fani: “Otulamy panią”

Nie żyje 27-letni aktor

Wyjątkowa smutna Wielkanoc czeka również rodzinę i bliskich gwiazdora młodego pokolenia aktorów. W nocy z soboty na niedzielę dotarły do nas wieści o tragicznej śmierci gwiazdora popularnych seriali “Chilling Adventures of Sabrina” i “Gen V”.

Jak donoszą amerykańskie media, Chance Perdomo zginął 30 marca w wypadku motocyklowym. Miał zaledwie 27 lat. O śmierci aktora poinformował jego agent.

Z wielkim smutkiem dzielimy się wiadomością o przedwczesnej śmierci Chance'a Perdomo w wyniku wypadku motocyklowego. Władze poinformowały, że w wypadku nie brały udziału inne osoby. Pasja Chance'a do sztuki oraz jego nieustający apetyt na życie były odczuwalne przez wszystkich, którzy go znali. Jego życzliwość  będzie trwać w tych, których najbardziej kochał. Prosimy o uszanowanie prywatności rodziny w czasie żałoby po stracie jej ukochanego syna i brata - czytamy w oświadczeniu.

 

Oficjalny komunikat wystosowali również producenci wspomnianego wcześniej serialu “Gen V”, w którym Perdomo wcielał się w rolę Andre Andersona.

Nie potrafimy objąć tego rozumem. Dla tych z nas, którzy go znali i pracowali z nim, Chance zawsze był uroczym, uśmiechniętym, pełnym entuzjazmu, niesamowicie utalentowanym aktorem, a przede wszystkim bardzo miłym, wspaniałym człowiekiem. Nawet pisanie o nim w czasie przeszłym nie ma sensu. Jest nam żal rodziny Chance'a. Jesteśmy pogrążeni w żałobie po stracie naszego przyjaciela i kolegi. Przytulcie swoich bliskich dziś wieczorem - napisali.

Chance Perdomo przyszedł na świat 16 października 1996 roku w Los Angeles. Gdy by dzieckiem, przeprowadził się razem ze swoją matką do Southampton w Wielkiej Brytanii. Posiadał zarówno amerykańskie, jak i angielskie obywatelstwo. Posiadał latynoskie korzenie.

 

431476562_18407996014066516_6363401137494732155_n.jpg
Chance Perdomo nie żyje, fot. instagram.com/chance_perdomo
4.jpg
Chance Perdomo w sesji promocyjnej do “Gen V”, fot. mat. prasowe Amazon Studios
3.jpg
Chance Perdomo w “Chilling Adventures of Sabrina”, fot. mat. prasowe Netflix
1.jpg
Chance Perdomo w “Chilling Adventures of Sabrina”, fot. mat. prasowe Netflix
2.jpg
Chance Perdomo w “Chilling Adventures of Sabrina”, fot. mat. prasowe Netflix

 

Tagi: Netflix