Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Tak wygląda mąż Gwit po 6 latach małżeństwa
Anna Lipska
Anna Lipska 08.07.2024 17:54

Tak wygląda mąż Gwit po 6 latach małżeństwa

Dominika Gwit
fot. Instagram

Dominka Gwit pokazała nowe zdjęcie męża. Jak wygląda Wojciech Dunaszewski 6 lat po ślubie? Bardzo się zmienił?

Dominika Gwit 6 lat temu wyszła za mąż

Dominika Gwit od 6 lat jest szczęśliwą mężatką. Jej życiowym partnerem jest montażysta telewizyjny Wojciech Dunaszewski, którego poznała w 2016 roku i z którym zaręczyła się 22 czerwca 2017 roku. Zakochani wzięli ślub 7 lipca 2018 roku. Właśnie świętują 6. rocznicę.

Z tej okazji aktorka opublikowała serię zdjęć. Widać na nich jak zmienił się jej mąż.

Łzy same lecą. Katarzyna Cichopek zamieściła wzruszający post z synem. Miała ważny powód Kryzys w małżeństwie Daniela Martyniuka? W środku nocy tak napisał o żonie

Dominika Gwit została mamą

Dominika Gwit nie ukrywała, że jej marzeniem jest zostanie mamą. W końcu, po kilku latach starań, doczekała się upragnionej ciąży. W styczniu 2023 roku aktorka i jej mąż powitali na świecie pierwsze dziecko – synka. 

Aktorka do tej pory nie ujawniła jego imienia, tłumacząc to troską o prywatność malucha. Jak deklarowała jednak jakiś czas temu na Instagramie, nie wyklucza, że to się zmieni.

[…] Jak ja to (imię dziecka – przyp.red) powiem w mediach społecznościowych, to od razu wszyscy będą o tym pisać, udostępniać jego zdjęcia, pisać jak ma na imię i nazwisko, a po co mu to? Jak będzie chciał, to założy kiedyś swoje social media i wszyscy będą wiedzieli, kim jest. Na razie uznajemy, że w tym szalonym świecie, takie małe niemowlę nie musi być nikomu znane. Jak się rozniesie, to się rozniesie. My nie mamy schizy na tym punkcie. Będzie, co będzie, ale sami nie chcemy tym emanować, po prostu - napisała.

Gwit i Dunaszewski świętują 6. rocznice ślubu

Dominika Gwit na swoim profilu na Instagramie pokazała serię zdjęć z mężem. Nie brakuje tych z dniu ślubu, ale jest też nowa fotka. Na każdym z ujęć para jest uśmiechnięta i widać, że są bardzo szczęśliwi.  

Szósta !!!!! Cukrowa. #rocznicaślubu #miłość #nadobreinazłe
Na ostatnim zdjęciu - my wczoraj. Trwamy! 07.07.2018 - napisała Gwit.

Jak zmienił się Dunaszewski? Sami oceńcie, zdjęcia poniżej. 

Dominika Gwit, Wojciech Dunaszewski, fot. Instagram
Dominika Gwit, Wojciech Dunaszewski, fot. Instagram
Dominika Gwit, Wojciech Dunaszewski, fot. Instagram
Dominika Gwit, Wojciech Dunaszewski, fot. Instagram